fbpx

І я постійно тепер слухаю: ото бувають жінки і народила, і декретні отримує, ще й заробляє. І взагалі її чоловік хвалить, як вона смачно готує і яка господиня чудова. Розмови з ним не допомагають, він, як зачарований, постійно нахвалює мені цю чудо-жінку

Рік назад я стала мамою прекрасної донечки, до сьогодні перебуваю в декреті. Від чоловіка чую якісь постійні причіпки.

Почалося все тоді, коли ми дізналися хто у нас буде, це відбулося майже одночасно з його знайомими – у нас доня, у них – син.

Каже мені чоловік: от, пощастило йому, дружина спадкоємця подарує і бла-бла-бла. За кілька місяців вони обговорювали з цим щасливим батьком сина, наші декретні і взагалі доходи. Виявилося, що його дружина декретні отримує більші, ніж я і плюс ще через інтернет заробляє віддалено гроші.

І я постійно тепер слухаю: ото бувають жінки і народила, і декретні отримує, ще й заробляє. І взагалі її чоловік хвалить, як вона смачно готує і яка господиня чудова. Розмови з ним не допомагають, він, як зачарований, постійно нахвалює мені цю чудо-жінку.

Я втомилася, сказала, що хочу розлучення і йду жити до сестри, у неї дім великий, чоловік на заробітках і я поживу трохи, а потім з’їду на квартиру.

У чоловіка повне нерозуміння, чому я так вирішила, намагається мене відмовити.

Потім він подзвонив моїм батькам і сказав, що в мене з’явився інший, що я хочу втекти від нього і мене треба провчити.

Тобто він реально так думає, адже має бути причина і на його думку це вигаданий “інший”, а не те що він мене постійно порівнює з дружиною друга.

Батьки тепер дзвонять мені і просять розповісти їм правду про мої стосунки на стороні.

Я просто дивлюся збоку на весь цей цирк і не розумію, як я примудрилася вийти заміж за цю людину?

Як я втомилася за цей рік, ви навіть собі не уявляєте. І як складно зібратися і піти з дитиною…

Чи правильно я все роблю, я вже й сама не розумію!

You cannot copy content of this page