fbpx

Історія Хатіко повторюється в наш час: вірний пес чекає на свого господаря біля лікарні, не знаючи, що того вже не стало

Собаки – найвідданіші істоти. Доказом цього стала історія Хатіко, який прочекав свого господаря на станції більше десятка років. Виявляється, цей випадок – не поодинокий.

Вірний лабрадор чекає свого власника біля порога лікарні вже тиждень, не знаючи, що він вже ніколи не прийде, пише Big Picture.

Історію про любов і відданість, від якої на очі навертаються сльози, читайте далі.

Вірний лабрадор лежить біля порога однієї з аргентинських лікарень вже більше тижня, чекаючи свого господаря. Бідний пес не знає, що його власник уже ніколи не прийде.

Собаці шість років і звуть його Тото. Він постійно сидить біля дверей лікарні «Pablo Soria», яка знаходиться в аргентинському місті Сан-Сальвадор-де-Жужуй.

Читайте також: 1 500 000 ПЕРЕГЛЯДІВ: СОБАКА ПОМІЧАЄ, ЩО З ЇЇ МАЛЕНЬКОЮ ХАЗЯЙКОЮ ЩОСЬ НЕ ТАК І ОДРАЗУ ПОЧИНАЄ ПРОВОДИТИ РЯТУВАЛЬНУ ОПЕРАЦІЮ

Місцеві мас-медіа повідомляють, що Тото жив зі своїм господарем. Чоловік знав, що скоро піде з цього життя, тому попросив, щоб родичі привезли лабрадора до нього в лікарню, щоб попрощатися.

Невідомо, від чого помeр власник пса, але недбайливі родичі не забрали Тото додому і він залишився на порозі лікарні, віддано чекаючи свого господаря.

Фатіма Родрігез (Fatima Rodriguez), представниця місцевої організації із захисту тварин, каже, що вони шукають нового власника для оcиротілої собаки. Волонтери сподіваються знайти таку людину, яка б жила неподалік від лікарні, бо пес може втекти і знову повернутися до дверей медустанови, щоб продовжити очікування.

Читайте також: ПІСЛЯ СМEРТІ ДРУЖИНИ 31-РІЧНИЙ АНТОН САМ ВИХОВУВАВ 6 ДІТЕЙ. ПОДИВІТЬСЯ, ЯК ЙОГО ВИНАГОРОДИЛА ЗА ЦЕ ДОЛЯ

Тото – дуже добрий пес. Він радий всім, хто приділяє йому увагу. Лабрадори – вірні і добродушні собаки, які стають кращими друзями, тому, їх часто використовують як поводирів для слiпих людей.

Собаки володію відданістю і вірністю, які недоступні багатьом людям. Історія Тото зворушує своєю щирістю, але викликає обурення через підлий вчинок близьких його господаря, які кинули оcиротілого лабрадора напризволяще. Сподіваємося, що вірний пес знайде нового господаря і продовжить жити щасливим життям в затишному будинку.

You cannot copy content of this page