fbpx

Кавалер на святі «відмочив» таке, що я ледь не зомліла від сорому: виявляється, я у нього колись давно попросила гроші в борг, а потім забула про це, і не повернула. На дні народженні він урочисто, на очах у моїх батьків і подруг вручив мені порожню листівку зі словами, що в якості подарунка прощає мені цю заборгованість. Ще й суму озвучив – 2 тисячі гривень

Зустрічаюся з хлопцем майже рік. У нас все серйозно, і справа йде до того, що скоро ми подамо заяву в ЗАГС. Я його люблю, і відчуваю, що це саме та людина, яка мені потрібна, проте є у нього, навіть не знаю, як це назвати – чи то пунктик, чи мінус: він дуже серйозно ставиться до своїх грошей.

Каже, що терпіти не може марнотратних і меркантильних осіб, і вважає за краще, щоб дівчина була скромною. Я не сильно балувана життям, тому його позиція мене не відштовхнула. Тим більше, що незважаючи на свої погляди, він мене періодично балує. Звичайно, він не дарує мені якихось супердорогих подарунків (вони мені і не потрібні), але може раз на місяць замовити смачну їжу в кафе, або зробити презент. Так як він – людина практична, зазвичай він мені дарує гроші (кілька тисяч) або те, що може стати в нагоді в повсякденному житті. Квіти принципово не купує – вважає їх зайвими. Тільки один раз, в перший тиждень знайомства подарував мені орхідею в горщику, і все.

Я намагаюся шукати плюси в його економності: такий чоловік, як він, не стане витрачати гроші на дурниці, а буде відкладати їх на якісь глобальні потреби сім’ї. Мій молодий чоловік в свої 29 років вже своїми силами купив машину, і зараз планує брати квартиру в споруджуваному будинку. Я це вважаю великим досягненням, адже не можу собі такого дозволити. Однак іноді його скрупульозність щодо фінансів мене дратує.

Я своїм подругам намагаюся нічого не розповідати про наші відносини, так як їх хлопці поводять себе по-іншому: часто дарують їм шоколадки, троянди і дешеві дрібнички, і через це вони вважають, що саме таким і має бути ставлення до дівчини. Колись я намагалася їм пояснити, що це не головне, і що мій чоловік для мене робить набагато більше, але вони мене не зрозуміли. Сказали, що він просто економить на мені, і що в декреті з таким чоловіком мені доведеться самій заробляти на підгузки для дитини. Я перевела їх слова в жарт, але «осад» після тієї розмови у мене залишився.

Більше нічого подругам не кажу, і роблю так, щоб вони з моїм хлопцем не перетиналися. Однак нещодавно у мене був день народження, і довелося зібрати всіх близьких людей разом. Кавалер на святі «відмочив» таке, що я ледь не зомліла від сорому: виявляється, я у нього колись давно попросила гроші в борг, а потім забула про це, і не повернула. На дні народженні він урочисто, на очах у моїх батьків і подруг вручив мені порожню листівку зі словами, що в якості подарунка прощає мені цю заборгованість. Ще й суму озвучив – 2 тисячі гривень.

Я хотіла крізь землю піти. Так соромно мені ще ніколи не було. Тепер батьки вважають, що я хочу вийти заміж за людину з відставанням у розвитку, а подруги на мене пальцями тицяють. Історія з подарунком стала хітом обговорень

Невже обов’язково потрібно було влаштовувати цей «цирк» заради двох тисяч. Не знаю, як після цього продовжувати відносини, і чи варто взагалі це робити? Може усі праві, а я сама собі щось навигадувала.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page