fbpx
Історії з життя
Коли ми планували весілля то одразу говорили, що гучного свята нам не потрібно. Ми з Веронікою узагалі планували лиш розписатись і одразу вирушити у Карпати на відпочинок, але її мама хотіла саме весілля. За словами тещі, їй буде соромно потім рідні в очі дивитись, адже єдина дитина без білої сукні під вінець пішла. Якби ж ми тоді знали, чого насправді теща те весілля так хотіла

Коли ми планували весілля то одразу говорили, що гучного свята нам не потрібно. Ми з Веронікою узагалі планували лиш розписатись і одразу вирушити у Карпати на відпочинок, але її мама хотіла саме весілля.

За словами тещі, їй буде соромно потім рідні в очі дивитись, адже єдина дитина без білої сукні під вінець пішла. Якби ж ми тоді знали, чого насправді теща те весілля так хотіла.

Мої батьки не розуміли відверто навіщо скільки грошей витрачати на таке свято. Виходило, що кожна сім’я повинна була б витратити на ту забаву чималу суму:

— Інно, – говорив мій тато до майбутньої свахи, – Ну подумай головою. Якщо усе порахувати, то вийде сума якої вистачить молодим на завдаток за квартиру власну.

Давай їм краще гроші ці у конверті дамо, тим паче вони самі того весілля не хочуть.

Читайте також: Так, я була проти Ольги з першого дня нашого знайомства, визнаю. Але тоді вона втручалась у родину мого сина, була причиною постійних непорозумінь і сліз моєї невістки. Ольга ні на кого не дивилась і не реагувала на будь-які прохання чи слова. Звісно, я була на стороні невістки, хто ж знав, що життя поверне от так

Але мама моєї дружини твердо стояла на своєму. Таки ми зіграли весілля. З нашої сторони було мало гостей, тато із мамою все ж подарували нам значну суму у конверті, як і планували. А от зі сторони моєї дружини геть однокласники були запрошені. Двісті чоловік і це без нашої родини.

Весілля відзначали не у кафе, а на подвір’ї моєї дружини. Там було шалаш побудовано, а поруч рястом встелений танцювальний майданчик. Готували все місцеві жінки, які зійшлись на допомогу, прикрашали шалаш подруги моєї дружини.

Оскільки ми вирушали у свою подорож на третій день весілля, то усе, що нам було подаровано ми залишили у тещі моєї. Скажу вам, що здарували нам досить таки пристойну суму. Ніхто менше ніж 100 доларів до конверту не клав. А близькі родичі дружини так один поперед одного старались показати свої достатки і те, що можуть гарно молодих обдарувати. Тут я зрозумів, чого ж теща так того весілля прагла – гроші.

Приїхавши через три тижні, ми відразу ж попрямували до тещі аби забрати гроші. Доки нас не було тато мій знайшов прекрасний варіант житла для нас.

Татів співробітник саме провів на той світ маму свою, а її квартирка невелика у Києві залишилась. Він погодився нам її продати, але з умовою, що ми протягом трьох років йому всю суму віддамо. Ми планували і раніше повернути ті кошти, адже у нас із дружиною гарний заробіток, та й мама мої із татом фермери. Після продажу врожаю, мали б і розрахуватись.

Прийшовши до тещі, ми відразу ж попросили повернути гроші, які ми залишили в неї. І на наш подив вона винесла всього третину суми.

Ми стояли здивовані а вона не бачила в тому нічого дивного.

— Я на весілля витратилась геть у борги залізла. Людям треба було заплатити, та й музики не просто так нам грали. Та й жити мені треба на щось, теж є свої витрати.

Я розвернувся і пішов. Дружина залишилась і коли я виходив за хвіртку то добре чув, що розмова там у них була далеко не дружня.

Ми таки придбали ту квартиру і зараз робимо у ній ремонт. Теща з нами не спілкується зовсім, бачте ми її дуже образили.

От тільки я й досі не можу зрозуміти її позиції. Ми ж не просили того весілля, одразу говорили, що нам його не треба. Вона ж запевняла, що роками складала гроші, аби доньку достойно заміж видати.

То вона складала їх, аби повернути свої вклади із подарованого нам, чи як?

Я вважаю, що все що гості здарували належить молодим, чи я чогось не розумію?

06,08,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page