fbpx
Світ
Кримський міст “трясе”, об’єкт на межі обвалення, їздити по ньому небезпечно, -pocійські ЗМІ

Відкриття Кримського моста стало одним з найбільш символічних подій в сучасній історії Poсії. Про це пише видання «Дни.py», передають “Факти”.

Об’єкт був побудований в короткі терміни: замість грудня перші машини промчали по ньому вже в середині травня, прямо до початку туристичного сезону.

«Зараз міст б’є нові рекорди: кількість автомобілів, що перетнули міст стрімко наближається до мільйона. Хтось захоплюється новою трасою, пише захоплені коментарі і розміщує в соцмережах захоплюючі фотографії. Але, виявляється, є і ті, для кого поїздка по мосту стала нелегким випробуванням », – йдеться в статті.

У той же час, хоча з моменту відкриття Кримського моста не минуло й двох місяців, а те, що відбуваються на ньому дивні речі вже стало притчею. Так, в кінці червня повідомлялося, що рух по магістралі було несподівано заблоковано.

В результаті рух в обидва боки стояв близько 20 хвилин, і за цей час на трасі встигла утворитися пристойна пробка.

Втім, в прес-службі Управління федеральних автомобільних доріг «Тамань» Федерального дорожнього агентства (ФКУ упрдор) поспішили заспокоїти схвильованих громадян: нічого екстраординарного не сталося, закриття було обумовлено перевіркою діяльності експлуатаційних систем, а також екстрених служб.

Розбурхали громадськість і знімки порожнього, без єдиної машини, Кримського моста, які виклав менше тижня тому один з користувачів соціальної мережі Twitter.

Читайте також: “Росіянам він згодиться як дорога для відступу”, – Порошенко прокоментував відкриття Кримського мосту (відео)

Матеріал викликав широкий відгук у аудиторії, доказом чого стали сотні коментарів, залишених під статтею.

Як виявилося, в коментарях були і ті, хто, з їх слів, особисто проїхав по мосту. Так, Ліона заявила, що побувала на трасі 6 липня. І ця поїздка залишила у читачки не найприємніші спогади.

«Жах. Все трясеться і колишеться, гляди й завалиться », – з жахом згадує Ліона. За її словами, взимку міст «точно знесе разом з машинами».

При цьому видання завершує статтю на оптимістичній ноті: в двох напрямках проїхали майже два мільйони людей.

«Так, може бути, перефразовуючи відоме прислів’я: не такий страшний міст, як про нього говорять?», – задається питанням автор статті. Забуваючи ще одне прислів’я про те, кого Бог береже.