fbpx
Світ
Львів’янка Юлія Щербан стала найкрасивішою українкою в Канаді(фото)

Львівська красуня виборола титул Miss Ukrainian Canada-2018. Юлія Щербан стала найкрасивішою українкою в Канаді.

Дівчина представляла провінцію Альберта, а перемогу виборола 15 липня в Торонто. Про це йдеться на офіційній Facebook-сторінці конкурсу, передає “Укрінформ”.

“Юлія Щербан, яка представляла провінцію Альберта, була коронована Miss Ukraine Canada 2018 під час великого фіналу в неділю, 15 липня 2018 року, в Торонто”, – йдеться у повідомленні.

Юлія Щербан, уродженка з міста Дрогобич Львівської області, приїхала до Канади у 6-річному віці. З дитинства професійно займається фігурним катанням. Серед її спортивних досягнень – престижна нагорода від Фундації фігурного катання Альберти Quadruple Gold Achievement Award 2017.

Читайте також: Ця тpaгедія сталася в Ковелі понад сто років тому, але чомусь цю історію екскурсоводи гостям міста не розповідають

Дівчина разом з друзями заснувала благодійний проект The Beba Project, який допомагає збирати пожертви для місцевого продовольчого банку (food bank)

Мiss Ukrainian Canada – традиційний щорічний конкурс, який проводять серед представниць української діаспори.

Цьогоріч з більше ніж 100 конкурсанток з усієї Канади організаційний комітет обрав всього 15 фіналісток. На кастингу дивились таланти, цікавились знаннями про культурну спадщину.