fbpx

Мама телефонує. а я слухавку брати не хочу. У нас зараз мова про одне лиш – тато і його недуга. Мама вражена тим, що я нехочу рідному батькові допомагати

Мама зараз вражена моєю черствістю, адже я не хочу оплачувати батькові доглядальницю, необхідні препарати та інші речі. Єдине, з чим готова допомогти – це знайти хороший будинок для літніх людей.

А заспокоїтись не може, говорить, що доглядатиме за чоловіком, адже вони сім’я, і вимагає від мене також брати участь у житті батька. Але в мене до цього немає жодного бажання.

Тато у мене ніколи не був зразковим сім’янином. Усе життя він заливав за комір і влаштовував у домі шарварок. Більше того, усе, що заробляла мама – він виносив і перетворював у оковиту.

Мама ж про розлучення ніколи і не думала. Гірко зітхала про свою долю і продовжувала готувати йому сніданки обіди і вечері. купувати одяг і допомагати, якщо тато вливав більше норми.

Мама вперто намагалася вдавати, що у нас чудова родина. Ага, просто пісня! Вона постійно у сльозах, я в одязі з чужого плеча.

Мене підгодовували сусіди, речі віддавали вони, мамині колеги, батьки однокласників. На всі мої обурення та прохання розлучитися мама відповідала, що він мій батько, ми сім’я і я не маю права так говорити.

Нині мені тридцять п’ять і я живу у столиці. Додому навідуюсь якомога рідше, адже прото не в змозі там бути. Раз на три роки і то проїздом – ось і всі відвідини. А коли тато зліг, я й на дзвінки матері намагаюсь не відповідати. Здається, ми все життя жили з нею у різних вимірах. Вона у міцній люблячій родині із хорошим чоловіком, а я – в реальності.

Матері я готова допомагати та й допомагаю, плачу за квартиру. Виносити судна і міняти підгузки я не буду і копійки на це не дам. Не раз казала матері, що допоможу лиш у тому випадку, якщо вона буде підшукувати будинок, куди переїде тато. Але намарне. Мама доглядає свого “коханого чоловіка”, і “хорошого тата”.

І що з нею робити? Вона хоч колись прозріє. Зможе пожити нормально?

22,12,2022

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page