fbpx

Марина Порошенко дала пораду Олені Зеленській (відео)

Перша леді України Марина Порошенко перед завершенням каденції Петра Порошенка дала пораду дружині переможця президентських виборів Володимира Зеленського Олені.

В ефірі “Радіо НВ”, пише “obozrevatel“.

вона розповіла своїй наступниці, щоб та робила виключно те, до чого у неї лежить душа і нікого не слухала (щоб послухати, про що говорила Марина Порошенко, проскролльте до кінця сторінки).

“Хочу побажати, щоб вона не прислухалася до порад політтехнологів і якихось протоколистів і робила те, до чого у неї лежить душа, коли вона бачить, що не може не робити чогось корисного для суспільства. Тільки з такими емоціями можна досягти хороших результатів”, – сказала вона.

За словами Марини Порошенко, після інавгурації Зеленського вона з родиною хотіла б відправитися в довгоочікувану відпустку, однак не впевнена, чи вийде це зробити. Також вона розповіла, що чоловік, з яким вони одружені 35 років, дарує їй квіти тільки на свята і розкрила секрет гармонійних стосунків.

“Не чекати, що для тебе хтось щось повинен зробити. Думати про себе, що ти можеш зробити і йти зі своїм відкритим серцем і любов’ю”, – додала перша леді.

You cannot copy content of this page