fbpx
Світ
“Мінімальна зарплата 2000 доларів, але грошей вистачає на все. Тут дуже розвинута кредитна система. Відсоток по кредиту залежить від твого заробітку”,- киянка про переїзд у Канаду

Киянка Євгенія Кокорева розповіла, як переїхала жити до міста Тороно у Канаді та влаштуватись там на роботу.

Документи на туристичну візу подаються в електронному вигляді у консульство Канади. Завдання офіцерів все реально перевірити і знайти зачіпку, по якій вас не можна пустити до країни. Головне довести, що ти повернешся назад. Відповідно наявнісь роботи, нерухомості, родини в Україні та валютного рахунку, на якому не менше 10 тисяч доларів, стануть лише плюсом.

“До переїзду готувалися. На старт мали 25 тисяч доларів. Але гроші дуже швидко розійшлися. Спочатку подорожували по країні, бо майже нічого не знали про неї. Потім, коли зупинилися в Торонто, виявилось, що тут досить дорого зняти житло. Два роки тому однокімнатне помешкання коштувало 720 доларів. За 4-5 місяців мали звідти з’їхати і нове помешкання зняли за 990 доларів”, – розповідає Євгенія.

Мінімальна зарплата 2000 доларів, але грошей вистачає на все. Тут дуже розвинута кредитна система. Відсоток по кредиту залежить від твого заробітку.

“У мене був гарний рівень англійської та зданий тест “Айлз”. Із роботодавцем пoзнaйoмилась за два тижні перебування в країні у черзі за кавою. Він побачив, що у руках тримаю український паспорт і заговорив зі мною. Виявилось, що у нього батьки українці. Має компанію по працевлаштуванню і постійно у пошуку спеціалістів, як спілкуються кількома мовами”, – пригадує.

Чоловіку було складніше знайти роботу. Він електромеханік.

Читайте також: В Італії відчуваю себе чужою. Для кожного італійця я нaхлiбник, тому що приїхала або забирати їх роботу, або відбирати італійських чoловіків. Жінки нeнaвидять слов’янок, тому що вони працьовиті. Багато італійців вибирають саме слов’янських жінок, тому що хочуть, щоб удома був порядок і чистота

“Слала його резюме у різні компанії, але нам ніхто не дзвонив і це дивувало. Виявилось є певна особливість, що вакансії на сайт викладають не для того, що їм справді потрібна людина, а для того, що є така процедура. Аби взяти мігранта, треба щоб вакансія місяць провисіла на сайті пошуку роботи”, – додає Євгенія.

Щоб потім отримати дозвіл на проживання, слід подати документи в еміграційну систему. Враховують знання мови, освіту, роботу, наявність родини і вік до 33 років дає більший шанс лишитись у країні. Коли ти набираєш хоча б мінімальну кількість балів, то система автоматично обирає тих, хто отримає дозвіл на проживання.

За матеріалами – Gazeta.ua.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!