fbpx
Авто
На якій швидкості їхати, щоб витрачати найменше палива: лайфхак від досвідчених водіїв

Досвідчені автомобілісти добре знають про те, що швидкісний режим здатний впливати на обсяги використовуваного під час їзди пального. Звідси випливає питання про те, яку слід вибрати оптимальну швидкість руху, щоб пересуватися досить швидко, але при цьому не спалювати багато палива. Спробуємо розібратися в цьому питанні, пише Novate.

Правильно обраний швидкісний режим дозволяє заощадити чимало палива. За статистикою, витримана на належному рівні швидкість дозволяє скоротити витрату палива до 20% від норми в місті, а також скоротити витрату пального до 30% на шосе. Звучить неймовірно? Насправді все саме так, для більшості водіїв домогтися позитивного результату допоможе вже одна тільки зміна манери водіння.

Примітка: варто враховувати, що ефективність даних порад може серйозно змінюватися для різних автомобілів в залежності від типу використовуваного двигуна і коробки передач.

Читайте також: Вчені назвали авто, в якому за весь час в ДTП не загuнула жодна людина

Досвідчені водії зі стажем від 15 років рекомендують для скорочення витрат пального робити буквально наступне. По-перше, рушати слід на низьких оборотах, а для цього зовсім не обов’язково інтенсивно тиснути на педаль газу. Відразу після руху рекомендується перейти на другу передачу, як тільки швидкість досягне позначки в 10 км/год. По-друге, не рекомендується їздити на швидкостях вище 80 км/год, так як в такому випадку відбувається значне збільшення лобового опору повітря. Найкраща швидкість в питанні витрати палива – 50-70 км/год.

По-третє, не змушуйте двигун багато працювати в холосту. В цей час машина продовжує інтенсивно поїдати пальне. Також слід уникати різких гальмувань. Наприклад, при наближенні до світлофора, краще гальмувати двигуном.

Читайте також: Агент ФБP розповів, чому завжди завертає ключі від автомобіля в фольгу. Вам варто робити так само!

Важливо: окремо слід порадити, не навантажувати автомобіль довше, ніж передбачалося, а також не погіршувати без потреби його аеродинаміку. Якщо на машині стоїть зовнішній багажник або бокс, але немає вантажу для них, то такі речі краще зняти. Також настійно рекомендується підтримувати в шинах автомобіля правильний тиск.

You cannot copy content of this page