fbpx

Напевне, мені б було здогадатись одразу, що воно буде так, все ж не даремно він саме в ту країну подався. Коли він її привіз я стала каменем на порозі і сказала. що не впущу, що тільки як він через мене переступить буде так. як надумав. Але він мене і не слухав, завів її у дім, нагодував приготованою мною вечерею

Напевне, мені б було здогадатись одразу, що воно буде так, все ж не даремно він саме в ту країну подався. Коли він її привіз я стала каменем на порозі і сказала. що не впущу, що тільки як він через мене переступить буде так. як надумав. Але він мене і не слухав, завів її у дім, нагодував приготованою мною вечерею.

Три роки тому від мого сина дружина пішла залишивши на нього немовля. Тоді моїй онучці і року не було. Куди там. ледь голівку тримала.

Я й не здивувалась тому – бачила, що до того все йшло. Уже й з роботи звільнилась і жила у сина.

Валентина із сином моїм п’ять років до шлюбу у парі жили. Нічого не можу сказати от гарною вони парою були, тут гріх наговорювати.

Я раділа за свою дитину, бо то рідко в житті буває, коли от так пари складаються. У подруг діти вже й розлучитись устигли, а ці ходять за ручку і дивляться одне на одного закоханими очима.

Читайте також: Як тільки у мене онучок на світ з’явився, то давай невістка нам фото слати. Син із чоловіком дивляться і не натішаться. Я й до телефона не дійшла, як чую син чоловіку каже: “Диви тато, як на тебе схожий, прямо викапаний”. У мене ноги так і стерпли

Усе змінилось. як тільки на світ з’явилась онучечка моя. Валентина, яка так чекала на появу доні змінилась якось враз. От тільки їх виписали, вона сама не своя стала. ходила по хаті мов хмара темна. Я забігла після роботи там щось допомогти, а вона аж захлипалась – плаче. Я вже думала що сталось, так ні.

Все частіше син просив прийти йому із малою допомогти. Валя замикалась в окремій кімнаті, або просто до стіни відверталась і все, нічого її не цікавило, нічого не потрібно було. Ні до дитини, ні до кухні, ні до роботи якої. Могла за цілий день і води не випити.

Я уже й говорила, уже й горланила. Думала якось вплину, зможу. Сваху набрала, а вона мені каже, що її доня була завше хорошою і усміхненою і що, мовляв, то наша вина. Сваха з Іспанії приїхала, замкнулась із донькою в кімнаті, чую. ніби як говорять. Поїла тоді наша невістка, вперше за кілька місяців у порядок себе привела і навіть речей не збираючи з мамою пішли кудись. Як виявилось – назавжди.

Син був прикро вражений таким вчинком дружини. та що там, навіть я не очікувала, що Валя здатна на таке. онучка повністю на моїй опіці залишилась. Добре, що чоловік зрозумів і підтримав мене. Ото я так на два доми і жила: Прийду до себе, поки дід малу бавить я готую, перу, прибираю що там, а потім разом ідемо до сина і по кругу те ж саме.

Але нічого, схудла трішки, мало душеньку не спустила від перевтоми, але таки змогла. Нша Дариночка росте розумною, активною і дуже схожою на маму свою дівчинкою.

А потім, коли все це почалось мій син виїхав за кордон з онукою. Я повинна була здогадатись одразу , адже ж він в Іспанію подався, але якось не до того було. Пів року він там з онукою побув, а потім повернувся, та не сам.

Одного вечора відчиняю двері, а на порозі мій син, та не сам. Мало не зомліла я коли Валентину побачила. Стоїть, посміхається, каже:

— Здрастуйте, мамо!

Дивлюсь, то на сина, то на неї. Стала каменем і кажу, що не впущу їх у дім. Куди? Чого? Куди пішла малу залишивши, туди най і йде знову. Таке тут прощати не будуть.

Але син м’яко так каже, що квартира його і він буде вирішувати що в ній прощати, а що ні. Давай мені про якийсь діагноз Валин розповідати і пояснювати щось. Якось так закрутив, що ще й мама її ніби як урятувала. Уявляєте? Від кого? Від мене, чи від онуки моєї? Чи я на світ не жила?

Півтора роки вони разом, але лиш із сином і онукою зв’язок підтримую. Ми з чоловіком вирішили Валю просто не помічати. Син хоч і просить мене щось там вигадане нею зрозуміти, але я знаю одне: мама, справжня мама, ніколи так не вчинить.

Ну хіба ж не так?

23,06,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page