fbpx
Суспільство
Наука довела, що щастя подружжя залежить від щастя дружини

Почуття чоловіка зовсім не важливі?

Щаслива дружина – щасливий шлюб. Це не просто народна мудрість, це насправді так!

Як показують дослідження, чим щасливіша в шлюбі дружина, тим щасливіше, в результаті, виявляється чоловік, пише Makataka.

Наука довела, що основне в шлюбі – це щастя дружини

Вчені з Університету Рутгерса і Мічиганського університету з’ясували, що щастя дружини важливіше, ніж щастя і благополуччя чоловіка. Саме щастя дружини зміцнює відносини і робить шлюб щасливим.

У дослідженні взяли участь 394 літні пари, які одружені в середньому 39 років. Кожній парі запропонували вести щоденник спостережень, де учасникам потрібно було детально описувати свої думки, а також оцінювати рівень щастя на протязі всіх 24 годин.

Ось як коментує результати дослідження доктор Дебора Карр з Університету Рутгерса в США: “Мені здається, все зводиться до того, що коли жінка задоволена шлюбом, вона прагне зробити набагато більше для свого чоловіка, який позитивно впливає на її життя.

Чоловіки, як правило, менше, діляться думками про свої стосунки, а тому якість їх сімейного життя не може бути спроектована на дружину”.

Через те, що мужчини не звикли говорити про свої почуття, обговорювати проблеми, дружини не завжди помічають їх невдоволення.

В ході експерименту чоловікам належало розкритися, поділитися своїми думками, відповісти на питання: “Цінуйте ви свою дружину?”, “Коли ви в останній раз сперечалися?”, “Коли вона вас дратує” і т.д.

Крім того, кожну пару попросили виконувати типові заняття разом, такі як перегляд телевізора або похід по магазинах.

Результати дослідження.

Як виявилося, сімейним життям більше задоволені ті люди, які в цілому задоволені всіма аспектами свого життя.

«Вдалий шлюб для обох з подружжя був пов’язаний із задоволеністю життям», – стверджує Карр.

Дослідження також показало, що дружини беруть на себе роль доглядальниці, якщо їх чоловікам стає погано, що, в свою чергу, знижує їхній настрій.

Рівень чоловічого щастя, втім, не зміниться, якщо їх дружина захворіла і на них лягає обов’язок виховувати дочку. Отримані результати особливо важливі, тому що якість шлюбу впливає на здоров’я і благополуччя людини.

Співробітники журналу «Здоров’я і соціальна поведінку» вивчали зв’язок між атмосферою в шлюбі і частотою сеpцeво-cyдинних захворювань і розвитком дeпpесії.

Висновок

Отже, у жінок, які задоволені шлюбом, чоловіки щасливіші і здорові. Це накладає певну відповідальність на жінок, адже від їх настрою і благополуччя багато чого залежить в шлюбі.

Читайте також: ЗАДАЙТЕ СВОЄМУ ЧОЛОВІКУ ВСЬОГО 1 ПИТАННЯ, ЩОБ МИТТЄВО ПОКРАЩИТИ ВАШІ СТОСУНКИ

Дружини повинні частіше спілкуватися з чоловіками по душам, звертати увагу на їхні потреби і проблеми, надихати і підштовхувати у правильному напрямку.

Ви згодні з висновками експертів?

You cannot copy content of this page