fbpx

Названо фіналістів шоу “Голос країни-8”

У неділю, 22 квітня, на телеканалі 1+1 відбувся півфінал восьмого сезону вокального шоу “Голос країни”, в ході якого визначилася четвірка фіналістів, пише “Лайм”.

За місце у фіналі проекту боролися по два учасники з кожної команди. Від команди Джамали – Анна Трінчер і Христина Храмова, від Сергія Бабкіна – Олена Луценко і Дмитро Самко, від Тіни Кароль – Михайло Сосунов і Андрій Рибарчук, від команди Потапа – Србуі Саргсян і Микита Трондін.

Фіналістів визначили глядачі шляхом телефонного і смс-голосування та тренери команд, які також змогли оцінити виступи своїх підопічних, розділивши між ними 100% свого голосу.

Так, Тіна Кароль віддала 49% Андрію і 51% – Михайлу. Від глядачів Андрій отримав 77%, а Михайло – 23% Таким чином, у фінал “Голосу країни” пройшов Андрій Рибарчук.

Читайте також: Потап в півфіналі “Голосу країни” зробив несподіваний подарунок учаснику шоу(відео)

Джамала віддала перевагу Христині – 60%, Аня, відповідно, отримала від тренера 40%. Однак українці підтримали Аню (74%). Фіналістом в команді молодої мами стала Анна Трінчер.

Потап віддав 60% Србуі і 40% Микиті. А глядачі розподілили свої голоси наступним чином: 69% – Србуі, а Микиті – 31%. Таким чином, фіналісткою шоу стала Србуі Саргсян.

Сергій Бабкін 57% віддав Олені, а виступ Дмитра оцінив в 43%. Українці також більшість своїх голосів (58%) віддали Олені, а Дмитро отримав від глядачів 42%. Олена Луценко стала фіналісткою в команді Бабкіна.

You cannot copy content of this page