fbpx
Історії з життя
Не було Тараса місяць, ми вже виглядаємо його з Ларисою та видзвонюємо, а він лиш каже, що завтра приїде! Але замість нього приїхали люди на великій чорній машині і кажуть, що Тарасик продав нашу хату і щоб ми виїжджали!

Син мій завжди був легеньким: не любив трудитися, хитрував та знаходив тисячі виправдань, чому не зробив наказане, робив як-небудь або ніяк! Як я не молила, не просила, не грозила – нічого не допомагало. Таким був змалку і таким й залишався далі.

Я тільки молила Бога аби його напоумив не зв’язуватися з поганою компанією.

Коли ж Тарасик привів додому наречену, то мені аж камінь з душі впав – може, жінка його змінить?

А Лариса попалася ще така щира, аж дитяча, та для такої дівчини світ треба прихилити, думала я…

Жили вони зі мною, хата у нас велика, простора, а я ще й в літній кухні живу, бо так зручніше поратися з господаркою, а в великій хаті молоді.

Лариса дівчина лагідна, та й я не якась там скандалістка.

І все б добре, якби не Тарасик – знову йому все не так та не те.

– Не хочу я в селі пупа надривати за копійки, я поїду в місті роботу шукати, – сказав нам він.

– Їдь, аякже, – кажу я,- Двоє дітей у вас, чим годувати думаєш? На мою зарплату багато не відкладеш!

А от Лариса, наче щось відчула, і каже:

– Як це так… Ми тут, а ти там… Давай тоді всі їдемо в місто…

А він тоді на неї – ти, що, нічого не тямиш, бо ж що одному жити, а що чотирьом, то є різниця!

Отак він почав їздити. Спочатку тиждень не було, далі приїздив, потім вже по два, далі по місяцю…

Розповідав, що робить ремонти в людей, що купили квартири, і дуже його хвалять та дають його номер іншим. Тому він має купа роботи і не має коли їздити в село…

Я б синові повірила і то радо, але ж я не бачила тих космічних грошей від такого спеціаліста…

Не було Тараса місяць, ми вже виглядаємо його з Ларисою та видзвонюємо, а він лиш каже, що завтра приїде! Але замість нього приїхали люди на великій чорній машині і кажуть, що Тарасик продав нашу хату і щоб ми виїжджали!

Лариса впала наче у ступор, бо не могла повірити, що чоловік зміг отак продати все та пустити дітей по світу. Ми до нього телефонувати, а він слухавку не бере.

Добре, що я тоді з несподіванки остаточно голову не втратила та думка прийшла мені в голову.

– Що значить, ви хату купили? А ми ж грошей не бачили! Ось жінка з дітьми, ви ж маєте їй половину заплатити, бо хата подарована на весілля і є спільним майном. Ми нікуди не підемо, а будемо судитися!
Бритоголові пробували ще і сяк і так, але я стояла на своєму і вже на всю вулицю голосила, щоб люди викликали поліцію і старосту.

Скоро люди збіглися і бугаї залізли в машину та поїхали.

Я впала на коліна перед Ларисою та почала просити у неї пробачення, бо ж я сама виховала такого сина, що за що не візьметься, а все золоті верби за ним ростуть…

Поплакали ми і почали з тривогою чекати на те, що буде далі…

Тарас не давався чути, але наші люди щось чули, десь бачили і потроху нам стало зрозуміло, що сталося…
Тарас і справді робив ремонти в квартирі, але була велика різниця між тим, що він вмів і тим, що він розказував про свої вміння…

Поставили вони ще з такими «спеціалістами» труби на воду, які прорвало на наступний день і затопило дорожезний ремонт сусідам знизу. А там такі жили, що свого не попустять от і зловили мого сина, як бригадира… Він думав, що як назве себе старшим, то буде менше робити, але виявилося. Що старший за все відповідає… От і продав отак хату, щоб виплатити ремонт.

Ми наміряні з Ларисою йти по судах, але хати отак просто не віддамо, а Тарасові я й копійки не дам на виплату боргу, хоч і болить мені за ним серце.

Фото Ярослава Романюка.

You cannot copy content of this page