fbpx

Не знаю, мамо, як воно буде. До мене які питання? Ти сама все це затіяла. Приїзди, щось доводь їй. Мені не цікаво все це. Розбирайся сама. Все. Бувай, – сказав син спокійно і вимкнув звязок

— Не знаю, мамо, як воно буде. До мене які питання? Ти сама все це затіяла. Приїзди, щось доводь їй. Мені не цікаво все це. Розбирайся сама. Все. Бувай.

Ох і халепа на мою сиву голову! Тримаю телефон у руках і не знаю, що то із ним робити. Єдиний син підсунув от такезну свиню. Несподівано.

Вісім років я на заробітках. Поїхала сюди, аби сину навчання оплатити, а він оженитись на першому ж курсі надумав. Невістка довго не чекала, одразу нам трьох онуків одного за одним подарувала. То яке там навчання?

Я ж допомагала молодим чим могла а потім вирішила, що поки можу, повинна заробити їм на житло окреме.

Гроші у брата взяла і подарувала сину двокімнатну квартиру в столиці. Сама ж уже який рік відробляю.

Думалось, що син буде мені допомагати. Хай не надто багато, але копійка та до копійки. думала молоді економити почнуть, аби ми швидше з усім розрахувались. Але де там!

Мені ще половину суми брату повернути потрібно, а тут я дізнаюсь, що син мій пішов із сім’ї. Мало того, що просто пішов, так він із барського плеча квартиру колишній дружині і дітям залишив.

Тобто, я ще років зо три працюватиму на те, щоб придбати житло кому?

Говорила із сином, пояснювала, що він так робити права не мав не порадившись, а той мені каже, що то його власність і він так вирішив.

Тепер сама не знаю. як бути розумію. що там мої онуки ростимуть. але не готова працювати стільки років заради них. Як у сина сім’я була, то інакше все сприймалось. А тепер що?

Син руки вмив, брат кошти свої чекає. а невістка, навіть розмовляти не має бажання. бо вона із нашою родиною знатись не хоче.

От такі пироги…

Може хтось мені підкаже, як вийти із цієї ситуації. Що ж робити?

19,04,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page