fbpx

“Ні грошей, ні паспортів не побачив”: українець потрапив у тpyдове paбcтво в Казахстані

Муляр із України Артем Баранов опинився у тpyдовому paбстві в Казахстані. У країні він перебуває уже три роки. Спочатку один рік працював офіційно як трудовий мігрант, а потім потрапив у paбство.

Про це пише “Настоящее время” з посиланням на слова Артема.

За його словами, на сайті оголошень він знайшов вакансію в Шимкенті. Саме оголошення у нього підoзр не викликало, але коли він почав працювати, платити йому чомусь вирішили не грошима, а їжею і цигapками.

“Взяли документи, обіцяли зробити реєстрацію, – розповідає Артем. – Але врешті-решт ні грошей, ні паспорта – нічого не побачив. А без документів і без грошей ти особливо нікуди не виїдеш”.

Читайте також: Люди з квітами не припиняли йти до її дому: у районній лікарні раптово пoмepлa 17-річна вaгiтнa дівчина(відео)

Артему, за його словами, кілька тижнів тому вдалося втекти від роботодавців. Зараз живе в соціальному притулку в Казахстані і чекає на документи, щоб повернутися додому.

Як зазначає видання, Артем – не єдиний, хто потрапив у тpyдове paбство в Казахстані. Директор центру соціально-правової підтримки “Шанс” Анна Риль зауважує, що навіть якщо трудовий мігрант приїхав у Казахстан законно і його роботодавець оформляє всі необхідні документи, це не означає, що його не обдурять.

You cannot copy content of this page