fbpx
Історії з життя
Нічого не підозрюючи дружина залишила восьмимісячного сина з татусем і пішла до перукарні. Якби знала, чим обернеться, взяла б маля з собою

Нічого не підозрюючи дружина залишила восьмимісячного сина з татусем і пішла до перукарні. Якби знала, чим обернеться, взяла б маля з собою.

Сашко образився. Ще б пак, адже замість відпочити після роботи мусить глядіти немовля. І хоч немовля і було його єдиним сином, легше від того не ставало. У холодильнику хизувалась холодним боком пляшечка улюбленого “Львівського”, а в малого зубки якраз прорізаються. От сиди і слухай тепер, як те дитя канючить.

Чесно кажучи за вісім місяців відколи в них з Оленкою з’явилась дитина от так сам на сам з малим він залишився вперше. Раніше, і на руки не брав, мовляв, той малий ще і йому лячно. А ось сьогодні, дружина поставила перед фактом.

— Мені в дзеркало соромно поглянути. Я записалась на маникюр і до перукаря. Остап спить, буду через дві години, ти за старшого. – І пішла забувши мобілку.

Остап очі відкрив одразу, як двері за дружиною зачинились. Перших пів години ще в ліжечку грався, а потім ось, « У-а-а» і хоч сам плач.

Уже не витримуючи того пішов і опорожнив залпом улюблений напій. Згадав, що теща привозила десь бурячихи. Чомусь, вирішив, що саме після неї і дитина і він заспокояться.

Чим більше клав на душу, тим більше ображався на дружину. Врешті згадав недавній сюжет про “Вікно життя”. Одразу зрозумів, як навчити дружину більше ніколи так на довго не йти з дому. Одягнув малого, сів за кермо і поїхав за вказаною адресою.

Олена повернулась через дві з половиною години. Чоловік спав в машині, схиливши голову на кермо. Оглянула машину, квартиру – малого нема. Одразу обдзвонила і сусідів і рідних – нема. Врешті зателефонувала до відповідних служб.

Виявилось, що віддати дитину просто, а забрати уже не так легко. Почалось розслідування. Опитували сусідів і знайомих, перевіряли умови проживання. Оленка світу білого від сліз не бачила. Скільки кабінетів обійшла. І найдивніше – ніхто не робив винним її чоловіка. Усі мов змовились казали, що то вона залишила дитину в відповідних умовах. Адже вона мусила знати з ким живе.

Дитину згодом все ж повернули. Але скільки сивого волосся з’явилось на материній голові, ніхто не знає.

А з Сашка, мов з гуся вода. Сама, мовляв, винна. Я тут ні до чого.

Автор Анна К.

Спеціально для intermarium.news. Передрук заборонено.

Головне фото ілюстративне – firestock.

You cannot copy content of this page