fbpx

Німеччина доставила протитанкові та переносні зенітні ракетні комплекси, понад 15 мільйонів патронів, сотню тисяч ручних гранат та 5000 протитанкових мін – Шольц

Канцлер Німеччини Олаф Шольц обурився звинуваченню опозиції у тому, що Німеччина надто нерішуче постачає важке озброєння України.

Виступаючи на дебатах у Бундестазі, він натомість перерахував поставки, які Німеччина вже здійснила, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на видання Die Welt.

«Німеччина доставила протитанкові та переносні зенітні ракетні комплекси, понад 15 мільйонів патронів, сотню тисяч ручних гранат та 5000 протитанкових мін», – каже Шольц.

Крім того, серед поставок – велика кількість вибухових матеріалів, кулемети та десятки вантажівок з матеріалами для боротьби з безпілотниками.

За словами Шольца, Німеччина доставляє зброю у співпраці з іншими державами-членами, наприклад, разом з Данією було поставлено 54 одиниці модернізованої бронетехніки в Україну.

Олаф Шольц підмітив, що Німеччина підтримуватиме Україну стільки, скільки буде необхідно, “з усіма можливостями, які ми запустили”.

Він сказав, що Німеччина здійснює поставки озброєння безперервно з початку війни. “Це було сміливим новим рішенням цього уряду – порушити давню державну практику не доставляти зброю в кризові райони”, – сказав він.

Саме завдяки обміну танків з Чехією, стало можливим те, що Прага вирішила відправити в Україну 20 танків Т-72.

У своєму виступі Олаф Шольц також пообіцяв надати сучасну систему протиповітряної оборони та радар.

Україна тепер вже в липні очікує отримає перші 15 зенітних самохідних установок Gepard, які й досі на складах німецької промисловості.

Фото: Факти.

06/04/2022

You cannot copy content of this page