fbpx
Історії з життя
Перед тим як переїхати до нареченого ми обговорювали тему пропозиції. Володя обіцявся її зробити, бо я не хотіла просто жити разом, а зараз “з’їжджає”

Дуже сильно заплуталася у своїх стосунках.

Володі 25, мені 28, разом ми вже два роки. Я вважала, що це ідеальний чоловік за всіма параметрами: дбайливий, добрий, розуміючий. Загальні цілі на сім’ю, дітей тощо, кохаємо одне одного.

Було багато і поганого, і хорошого, я дурниць досить наробила в його бік через свій запальний характер, але дуже намагаюся змінюватись заради цих стосунків.

Начебто ми разом, начебто намагаємося разом пройти крізь усі складнощі та випробування.

Річ ось у чому, перед тим як переїхати до нього ми обговорювали тему пропозиції. Володя обіцявся її зробити, бо я не хотіла просто жити разом.

А потім у нього виникли проблеми з роботою, тож цю тему відклали, як то кажуть, у довгий ящик, я вже й не наполягала, переїхала, підтримувала як могла.

Зараз, як тільки починаю говорити на цю тему, то Володя просто “з’їжджає”, мовляв, треба наскладати грошей на весілля і часи непевні, і тільки почав працювати, ну і купа подібних відговорок.

Добре, пропоную піти розписатися без весілля поки що, адже шлюб не може стати на заваді розвитку? Тверде ні від нього чую. Пропозиція – буде, але коли не каже? Теж, мабуть, не дозрів.

Мені дуже важко в такому непевному стані, головою розумію, що розпис і каблучка нічого не змінять, але все-таки, я доросла людина і для мене це важливо, адже Володя розумів це коли розпочинав зі мною стосунки.

Розумію, потрібен час, але чи є мені сенс чекати? Він через рік стане на ноги, скаже: а я взагалі іншу зустрів. І що тоді? Так, кохаю, але мені вже не 16 років, щоб на одні почуття орієнтуватися.

Буду дуже вдячна за поради, не кидайте тапками, будь ласка, дуже важко мені зараз.

You cannot copy content of this page