fbpx

Чоботи будуть як нові: перш ніж заховати зимове взуття в шафу, обов’язково засипте в нього ось це

Підготуй взуття до «сплячки»

На вулиці вже весна, а значить, пора знімати зимове взуття та ховати його в шафу. Щоб взуття тебе порадувало своїм виглядом і запахом і на наступний сезон, потрібно підготувати його до зберігання правильно. Пенсіонерка Ольга Павлівна детально розповіла, як прибрати запах з взуття і підготувати його до літнього сезону, пише Прикольно.

Засоби для взуття

Перед тим, як відправити взуття в шафу, потрібно його ретельно підготувати. Спочатку потрібно очистити його від бруду, добре вимити, а потім просушити і провітрити. Все це потрібно, що привести чоботи в порядок і прибрати сторонні запахи. Після того, як взуття просохне, можна приступати до підготовки.


Спочатку приготуємо чудо-суміш, яку ми потім помістимо всередину взуття. Для цього тобі потрібно всього три інгредієнти: лавровий лист, листяний чай і трохи сушених квіток гвоздики. Кількість інгредієнтів залежить від того, скільки пар взуття тобі потрібно підготувати.


Основний компонент нашої чудо-суміші – чай, тому візьми його побільше, не шкодуй. Тепер подрібни всі інгредієнти по черзі в кавомолці і змішай в окремій ємності. Тепер запашну суміш насип в капронові шкарпетки. Наповнення для чобіт готове.

Якщо чоботи не з замші і подібних матеріалів, змасти їх невеликою кількістю вазеліну. Гарненько розітри його по всіх поверхні чобіт і залиш на пару годин або на ніч, щоб просочився. Це допоможе зберегти гарний вигляд взуття і не дасть йому потьмяніти.

Потім візьми стару газету або журнал, скрути конусом і вклади в черевик. Потім туди ж поклади шкарпетка з сумішшю. Чобіт застебни або зашнуруйте, ще одну згорнуту газету помісти всередину, щоб чобіт не втратила форму. Тепер пішли чоботи в коробку і в шафу.


Для чого нам потрібна суміш? По-перше, вона прибирає всі неприємні запахи і просочує чоботи приємним ароматом. По-друге, це відмінний захист від молі. Вазелін ж допоможе зберегти взуття в презентабельному вигляді, а папір вбереже взуття від деформації. Якщо зробити все по пунктах, то на наступний сезон дістанеш чоботи як новенькі.

Читайте також: 5 ЗАСОБІВ, З ЯКИМИ ВИ ШВИДКО ПОЗБУДЕТЕСЬ ПЛІСНЯВИ В БУДЬ-ЯКОМУ ЗАКУТКУ ОСЕЛІ

У цьому відео ти можеш подивитися, як Ольга Павлівна готує свої чоботи до літнього сезону.

Обов’язково діліться з друзями!

You cannot copy content of this page