fbpx
Історії з життя
Після 35 років спільного життя чоловік пішов до молодої. Пішла я на неї подивилась, а потім на себе в дзеркало поглянула. І знаєте, я скільки всього зрозуміла. Я плакала але не від образи. Я вперше зрозуміла, що саме робила не так усі ці роки

Так вже вийшло, що мій чоловік, через 35 років нашого спільного життя, пішов від мене до іншої жінки.

Як він сказав  я його вже не цікавлю, і просто вже йому зі мною стало нудно. Його навіть не збентежило те, що наші діти перестали з ним спілкуватися. Вони, як і я були просто приголомшені таким вчинком.

Але незважаючи на всю цю ситуацію, я зробила для себе деякі висновки, які можливо вам знадобляться.

Якщо ваш чоловік пішов від вас, то не намагайтеся повернути його назад. Так можливо і справді він вас розлюбив, а ви і не помітили цього. Так що тут вже буде безглуздо намагатися налагодити відносини.

Навчіться цінувати себе і поважати. Просто мені здається люди це відчувають. І якщо ви себе не поважаєте, то й інші не будуть. Ну а щодо цінності то тут я згодна, сама винна, що чоловік не цінував. Я все робила заради сім’ї, і мабуть за собою менше стала стежити. Ну а коли у чоловіка під боком працює красива, та ще й молодша жінка, то звичайно навіщо йому така, як я.

Ще я вважаю, що зраду прощати не можна. Принаймні я не зможу пробачити. Адже це вже як на мене буде приниження і не повагу до самої себе. Просто чоловіки порою, коли дають їм другий шанс можуть ще раз зрадити, в надії що ви знову їх вибачте.

Ще не бійтеся, що ви будите одна. Багато моїх подруг дуже не хочуть розлучення, тому що залишаться одні. Вони впевнені, що вже нікого не знайдуть. Особисто я не бачу труднощів у тому, що я тепер буду одна, як на мене навпаки тепер краще. Менше готувати, менше прибирати потрібно. Спокійніше стало набагато. Потік кран – викликала сантехніка, заплатила і забула. Не потрібно літати по квартирі у пошуках його інструментів, не потрібно три дні догоджати, аби він це зробив. Немає зайвого “білого” шуму. Не коментує ніхто моїх рішень, не обговорює мою зовнішність. А якщо і судилося, то може я ще й зустріну собі когось.

Так що дорогі жінки, поважайте і цінуйте себе, і не переймайтесь через розлучення. Краще жити одній, ніж жити з людиною, у якої до тебе охололи почуття.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page