fbpx
Історії з життя
Після чергової сцени я не витримала. Свекруха із чоловіком моїм пішли на роботу а я мала геть інші плани. Зателефонувала до начальниці, взяла відгул і викликала таксі. Слова свекрухи засіли мені у голові і я поглянула на себе геть з іншої сторони. “Ну добре “мамо” якщо якщо ви так хочете, то я зроблю так. аби було по вашому”

Після чергової сцени я не витримала. Свекруха із чоловіком моїм пішли на роботу а я мала геть інші плани. Зателефонувала до начальниці, взяла відгул і викликала таксі. Слова свекрухи засіли мені у голові і я поглянула на себе геть з іншої сторони. “Ну добре “мамо” якщо якщо ви так хочете, то я зроблю так. аби було по вашому”.

Рівно вісім років тому я заміж вийшла за свого коханого. я дівчина міська, а Вадим був із села. Ми спробували у місті жити, однак мій чоловік швидко засумував. місця собі у квартирі не знаходив. усе говорив, що не лежав би на дивані. а щось би біля дому робив. Мовляв у селі йому ніколи сумно не було.

Одного дня він питання руба поставив: або їдемо в село, або розлучаємось. Він жити у квартирі просто не міг і крапка.

Я була при надії, яке розлучення? Поїхала я із ним.

Батьки чоловіка наше повернення сприйняли радісно. одразу придбали діляньку під будову для нашої хати. Аби мати за що дім будувати, накупили худоби і птиці. тут і почали мене свекруха із чоловіком “вводити у курс” життя сільського.

Читайте також: Мені слів забракло коли почула що саме сталось. Чоловік сидів, аж білий, я його таким ніколи в житті не бачила. Мовчала, бо розуміла наскільки йому важко у цій ситуації. Однак, коли почула, що саме він пропонує. то аж підстрибнула від обурення

Спочатку, мені ніби як подобалось. Природа свіже повітря, свинка хрюкає в сараї. Але вже коли дитина з’явилась, то на мене поклали купу обов’язків, які я повинна була виконати впродовж дня. До вечора я ледь ноги переставляла, але то не означало, що на завтра справ було вже менше.

Як та донька виросла, я й не помітила. У мене городи, гної, будова, худоба, сіно, знову ті городи, хай їм буде добре. Але до всього ще й свекруха додалась. Їй я за невістку не підходила. Все робила не достатньо добре і спритно. Щодня я вислуховувала, що не така як повинна бути справжня господиня. Чоловік мене захищав перший час, а потім і він до материної пісні свій голос додав.

Одного дня влаштували мені сцену: не встигаю я нічого, а сусідка Ніна і такого ж віку як я, і має двох дітей і чоловік у неї служить, а справляється краще і виглядає, як королева.

Мене останні слова особливо вразили. Я й справді давно у перукаря була, руки мала, що у чоловіка, а моїм магазином обновок став секонд на розі. А що? У нас будова, до кого наряджатись, до корови?

От і не витримала я. Доньку до подруги відвела, а я взяла відгул дістала гроші із тих, що ми на будову збирали і поїхала на таксі в містечко наводити марафет.

Знаєте, я себе по завершенні просто не впізнала. Аж плакала, бо розуміла, що запустила себе, а заради чого не знала. Поїхала на ринок, придбала нові речі і дорогою занесла заяву про розлучення.

По поверненні вислухала від чоловіка і свекрухи, що я знову не така, а коли почала речі збирати, то мало стріху у хаті не знесло, від бурі. Бачте, я не повинна і думати про таке, адже мені дуже пощастило в житті.

Зараз я вже місяць у своїй квартирі міській живу. Донька у школу тут ходить, а чоловік оббиває пороги.

Виявляється, він мене кохає і жити без мене не може. Дуже хоче, аби наша сім’я воз’єдналась і ми жили разом.

— Ми ж уже й хату накрили власну, ще тільки ремонт зробити і все. Будемо жити своєю сім’єю і своїм життям. Все буде, як ти захочеш, тільки повернись. То ж тимчасові труднощі.

Донька теж голосить, за татом сумує.

Я вже й розгубилась. Може й справді я погарячкувала, може не треба було так реагувати? Воно й справді дім добудований майже. Що тепер покинути все?

Ой, не знаю, розгубилась.

Як би ви на моєму місці вчинили? Повернулись би до чоловіка?

05,09,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page