fbpx

Путін хоче новий пакт Молотова-Ріббентропа. Не більше і не менше. У Шольца нарешті “урвався терпець», – Клімкін

Путін хоче новий пакт Молотова-Ріббентропа. Не більше і не менше. У Шольца нарешті “урвався терпець», і він почав говорити більш відверто.

Шольцу Путін сказав, що Україна та Білорусь не можуть існувати як незалежні держави. Він також каже, що Путін хотів поділити Європу олівцем і повністю захопити Україну. Саме це і означає новий пакт.

До чого призвів пакт Молотова-Ріббентропа всім відомо – до Другої світової. Захід прокидається і починає розуміти, дати Путіну досягти будь-якого успіху означає ескалацію, оскільки українці будуть боротися до кінця.

На жаль, Захід також обережно ставиться до нашої перемоги, оскільки побоюється реакції російського режиму і, насамперед, не знає, що робити з Росією.

Ми маємо надихнути і переконати Захід на правильну відповідь – Pосію потpібно пеpемогти. Декілька місяців тому цього в багатьох західних столицях навіть не могли собі уявити, але більш відверті слова Шольца є свідченням змін щодо Росії. Ці зміни потрібно підтримати”, – написав Павло Клімкін на своїй сторінці у Фейсбук.

Фото: скрін з відео.

08/24/2022

You cannot copy content of this page