fbpx
Світ
Російські багатії ховають статки в Еміратах

Прагнучи захистити свої капітали від західних санкцій, заможні росіяни скуповують нерухомість в Об’єднаних Арабських Еміратах, пише видання NHK.

Дубайські рієлтори зазначають, що після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну в них різко збільшилася кількість російських клієнтів. Щоб упоратися зі дедалі більшим попитом, деякі компанії навіть наймають російськомовних співробітників.

Серед громадян рф особливо популярна нерухомість на штучному острові Пальма Джумейра та на березі моря, вартість якої перевищує $700 тис.

NHK посилаючись на виконавчого директора місцевої компанії з торгівлі нерухомістю, пишуть, що російські клієнти прибувають “у безпрецедентній кількості”. Він припускає, що так росіяни намагаються зберегти своє багатство.

В виданні наголошують, що ОАЕ продовжують співпрацю з Москвою попри війну в Україні. Президент ОАЕ шейх Мохаммед ібн Заїд Аль Нахаян розмовляв телефоном зі своїм російським колегою путіним одразу після того, як Москва розпочала вторгнення в Україну.

“Це ознака того, що ОАЕ готові підтримувати дружні відносини з росією, попри посилення економічних санкцій проти неї із боку західних країн”, — наголошує видання.

24 травня на зустрічі міністрів фінансів країн “Великої сімки” глава Міністерства фінансів Канади Христя Фріланд розповіла про угоду, яку пропонують російські олігархи – за виключення зі санкційних списків вони готові пожертвувати значну частину свого статку на відновлення України.

Фото: ytimg.

06/04/2022

You cannot copy content of this page