fbpx

Російські літаки вторглися до буферної зони Південної Кореї

У вівторок, 23 серпня, російські військові літаки без попередження увійшли до повітряної буферної зони Південної Кореї – таке повідомлення оприлюднила The Аssociated Рress з посиланням на заяву Об’єднаного комітету начальників штабів Південної Кореї.

Там заявили про «тактичні дії», які були задіяні на це вторгнення, але не уточнили, яких саме заходів було вжито. Зазвичай це означає зліт винищувачів, які мають відігнати іноземні літаки, що несанкціоновано влетіли в буферну зону.

Це робиться для запобігання випадковим зіткненням вздовж зони розпізнавання ППО Південної Кореї.

Проте, військові не підтвердили повідомлення російських ЗМІ, що нібито вони піднімали в повітря винищувачі F-16 у відповідь на появу двох російських бомбардувальників Ту-95 у супроводі винищувача Су-30, які пролетіли над водами між Корейським півостровом та Японією.

Знаково, що така поведінка росії сталася одразу на наступний день після того, як Південна Корея та США розпочали наймасштабніші за останні роки спільні військові навчання “Щит Свободи Ульчі”. Це реакція на ядеpну загpозу з боку Північної Кореї, у якій беруть участь літаки, військові кораблі та танки, маневри продовжаться до 1 вересня.

“В останні роки російські і китайські військові літаки часто заходили в зони розпізнавання ППО Південної Кореї, граючи м’язами в умовах зростаючої конкуренції зі Сполученими Штатами”, – сказано в повідомленні.

Фото: eadaily.

08/24/2022

You cannot copy content of this page