fbpx
Світ
Розлучені в дитинстві сестри-українки, які виросли в різних країнах, знайшли одна одну і зустрілися в США

смСправжня різдвяна історія благополучно закінчилася в американському місті Чикаго. Як повідомляє американське видання, сестри-українки, розлучені багато років тому, нарешті знайшли одна одну і возз’єдналися, повідомляють “Факти”.

Ліанна Холл, якій зараз 26 років, народилася в Одесі. Її батьки були нapкoмaнaми і виховувала дівчинку в основному бабуся. Якось жінка у розмові прохопилася, що у Лінни є сестра, яка пoмepла в дитинстві. У віці семи-восьми років Ліанну віддали в дитячий будинок. А коли їй виповнилося 14, її удочерила американка Дженніфер Холл.

Сестра Ліанни Надія на три роки молодша за неї. Вона наpoдилася нeдoнoшеною і мати кинула її в лікарні. Дівчинку також відправили в дитячий будинок, а у віці чотирьох років її взяла на виховання подружня пара зі Швеції, яка усиновила також хлопчика з того ж притулку.

Шведи не приховували від Наді, що не є її рідними батьками. Підлітком, дівчинка почала шукати свою бioлогічну сім’ю. Вся інформація, яка була в її розпорядженні – це імена батьків, вік матері і адреса, де вони колись жили, вказана в документах про удочеріння.

Читайте також: 28-річна сестричка стала матір’ю для семи братів і сестер

У жовтні Надія Лоф відвідала Україну і взяла участь в телешоу “Говорить Україна”, що також спеціалізується на розшуку рідних. Брат, що приїхав разом з нею, який був усиновлений разом з Надею, знайшов своїх рідних. Але Надія з’ясувала лише, що найближчі родичі – батьки і бабуся вже пoмepли, а старша сестра переїхала в США. Ніякої інформації про неї не було. Однак кузен Надії Дмитро, що знайшовся завдяки шоу, і який пам’ятав Ліанну і допоміг знайти документи, які оформляла її американська мати, і з’ясувати нове ім’я кузини. З його допомогою Надя зв’язалася з сестрою через Facebook.

“Коли я побачила фотографію на її сторінці, у мене впало сеpце. Вона виглядала копією нашої матері”, – розповіла Лінна.

Сестри розмовляли по чотири-п’ять годин поспіль. Нарешті, Надія прилетіла в Чикаго. Її поїздку оплатили батьки. Ліанна зустрічала молодшу сестру в аеропорту.

“Ми просто не могли перервати обійми”, – каже Ліанна. Дівчата називають те, що трапилося кращим різдвяним подарунком в їх житті.

Пізніше Надя повернулася до Швеції, але сестри постійно підтримують контакт і домовилися бачитися, як можна частіше.

♥️Моя любимая Украина ❤️The search for truth is a search for identity that in finding truth we find ourselves.Det är…

Опубліковано Nadjezda Löf Середа, 5 грудня 2018 р.

Опубліковано 9 січня 2019 року