fbpx

Розріжте звичайну губку, і прибирання стане набагато простішим

Більшість з нас терпіти не можуть прибирання… Молодих господинь буквально починає тіпати від думки, що величезну кількість часу потрібно витратити на чистку меблів, протирання поличок і просто наведення порядку, пише Копилка.

Сьогодні наша редакція підкаже, як відчути блаженство від швидкого прибирання і витрачати більше часу на улюблені справи, пише Копилка.

Як швидко прибрати квартиру

1. Цей трюк допоможе швидко прибрати пил на поличках. Підготуй дві губки для миття посуду, кондитерські щипці і ніж. Зроби один поздовжній надріз на кожній губці так, як показано на фото. Поклади губки на гострі наконечники щипців, потім намочи їх водою і сміливо приступай до вологого прибирання!

2. Зроби кілька поздовжніх і поперечних надрізів на губці, щоб видалити пил у важкодоступних місцях.

3. Якщо ти щасливий володар меблів з оббивкою з мікрофібри, тобі просто необхідно дізнатися цю хитрість! Щоб позбутися від забруднень на оббивці, досить розпорошити невелику кількість медичного спиpту і протерти тканину чистою губкою. Після закінчення процедури потрібно розчесати мікрофібру за допомогою щітки з жорсткою щетиною.

4. Щоб очистити губку від жиру і бруду, помісти її на ніч у розчин з 1 склянки води і 2 столових ложок солі. Також цей трюк можна застосувати для ганчірок з мікрофібри.

5. Помісти губку в мікрохвильову піч і увімкни найслабший режим. Всього за кілька хвилин в ній загuнуть всі мікроби!

Читайте також: 6 крутих способів почистити праску ззовні та зсередини. Це покращить якість прасування в рази!

Дивись в цьому відео ще більше корисних трюків з губками для прибирання!

You cannot copy content of this page