fbpx
Суспільство
Руді, брюнетки чи блондинки: які жінки більше подобаються чоловікам

Психологи з Аугсбурзького університету в американському штаті Міннесота провели експеримент і з’ясували, які жінки здаються чоловікам більш привабливими, з якими дівчатами їм подобається зустрічатися, а на яких вони одружаться, повідомляє Канал 24.

Результати роботи опублікували в журналі соціальної психології Thе Jоurnфl of Sоcial Psychology.

Психологи показували 110 чоловікам світлини, на яких зображені жінки з різним кольором та довжиною волосся. Кожну фотографію чоловіки оцінювали.

Респонденти повинні були написати приблизний вік жінки, оцінити наскільки вона приваблива і можливість побудови довгострокових стосунків, створення сім’ї та виховання дітей.

Результати опитування свідчать, що чоловіки сприймають світловолосих жінок як більш привабливих, здорових та молодих. Та попри те, що, за думкою чоловіків, блондинки більш привабливі, вони видаються їм менш серйозними, ніж брюнетки чи руді.

Чоловіки віднесли блондинок до категорії тих, з якими їм хотілося б зустрічатися, а от на брюнетках вони хотіли б одружитися.

Вчені запевняють, що волосся завжди було своєрідним маркером для здоров’я. Через те, що з роками воно темніє, чоловіки сприймають жінок зі світлим волоссям як більш здорові й у них є більше шансів нарoдити здорове потoмство.

Дослідження також показало, що чоловікам більше подобаються жінки з середньою довжиною волосся.