fbpx

Самі ми з Харкова, а нині разом з донькою і онуком знайшли прихисток на Хмельниччині. Винаймаємо квартиру у дуже хороших людей, які нам стали ближчими за рідних. Проте нещодавно занедужав мій чоловік, який залишився у Харкові. і ми повернулись на деякий час. Наш приїзд був незапланованим і поспішним, саме тому тепер ми не знаємо, як же нам бути далі

Самі ми з Харкова, а нині разом з донькою і онуком знайшли прихисток на Хмельниччині. Винаймаємо квартиру у дуже хороших людей, які нам стали ближчими за рідних. Проте нещодавно занедужав мій чоловік, який залишився у Харкові. і ми повернулись на деякий час. Наш приїзд був незапланованим і поспішним, саме тому тепер ми не знаємо, як же нам бути далі.

Чоловік у мене людина зі сталевим характером. Його слово – кремінь і ти що хочеш кажи, чи доводь а він стоятиме на своєму. Так було у лютому, коли він нас вивіз до вокзалу і посадив у поїзд. а сам залишився у Харкові. Ми знайшли прихисток на Хмельниччині і вже всерйоз задумуємось, аби уже більше до Харкова і не повертатись, адже містечко у якому живемо нам настільки сподобалось, що тут ми й залишитись хочемо.

А чоловік мій залишився у Харкові. Він їхати нікуди не хоче, каже, що краще рідного дому нічого і немає. так ми усі ці місяці і прожили на відстані, проте нещодавно йому стало зле. Він, як завше не в швидку – мені зателефонував. Прямо концерт цілий, я звідси йому у Харків викликала бригаду, адже він не хотів цього робити принципово “саме минеться”. Того ж дня ми з донькою і онукою зібравши речі подались додому на деякий час, поки чоловіку краще не стане.

Точного діагнозу нам ніхто так і не озвучив, але чоловік за два тижні уже оклигав і почувається добре. Пройшов ще кілька процедур і взагалі добре себе почуває. Ми вже й думали лишитись, але сьогоднішній день показав – зарано.

Донька дуже хоче повернутись назад на Хмельниччину. там і спокійніше і у квартирі тепло і з електроенергією краща ситуація, але у мене онучок особливий, вона одна з ним не впорається, їй допомога потрібна.

От і стала я перед вибором: залишитись із чоловіком, а тоді і донька з онуком змушені будуть залишитись у холодному домі, чи поїхати туди де буть кращі умови для онука і доньки, а чоловіка у якого незрозуміло, що зі здоров’ям – залишити?

Місця собі не знаходжу. Нікому такрого не побажаю. А вибір робити потрібно.

16,12,2022

Головна картинка ілюстративна pexels.

You cannot copy content of this page