fbpx
Історії з життя
Семен з легкістю на розлучення погодився – все до того йшло. Мав лиш одну умову і переймався, що дружина ніколи в житті на таке не піде. Але де там – погодилась і навіть з радістю, але не просто так, а в обмін на шикарну квартиру

Ми з дружиною прожили разом дев’ять років. За весь цей час вона жодного дня не працювала. Я маю свій бізнес, не великий, але цілком вистачає на безбідне життя. Тому необхідності в роботі у моєї дружини ніколи не було. Але так склалося, що наша любов недовго тривала. Підставою не руйнувати сім’ю був тільки син. Я просто не хотів, щоб він ріс в неповній сім’ї. Я дуже люблю свою дитину і бажаю йому тільки найкращого.

Уже кілька років ми з дружиною живемо як абсолютно чужі люди. Вона близько року тому влаштувалася працювати, тому що їй було нудно сидіти вдома. Дружина потребувала самореалізації. Як не дивно її кар’єра стрімко почала розвиватися, вона переходила з однієї посади на іншу. Додому з роботи жінка не поспішала і була рада піти на роботу з дому навіть у неділю. Мене це цілком не хвилювало, по дому я легко справлявся сам.

Раніше нас влаштовував наш побут, що ми просто живемо як сусіди на одній території. Але нещодавно дружина вирішила, що так далі тривати не може. Я не знаю, може у неї хтось з’явився. Насправді мені байдуже, яка причина. Я відразу ж дав згоду на розлучення. Але є один момент. Коли ми одружилися, у мене була своя квартира. У шлюбі ми її продали і купили іншу – більшої площі. І тепер моя люба бажає забрати це житло. Вона знає, як сильно я люблю сина. Тим більше я відразу заявив, що після розлучення хлопчик залишиться жити зі мною. На квартиру дружина не витратила жодної копійки власних грошей і я можу довести це в суді.

Але вона знайшла іншу можливість вплинути на мене: за законом дитина повинна залишитися з матір’ю. Ось ця панянка і заявила: якщо хочеш, щоб дитина залишилася з тобою, віддай мені квартиру. Виходить, син їй не потрібен, а квартира потрібна! Яка ж вона мати? Я взагалі дивуюся, як я міг прожити стільки років з цією жінкою. Справа не в тому, що мені шкода квартири, просто я заробляв на неї власною працею, в той час, коли вона ходила по салонах або лежала на дивані. І намагався я купити велику квартиру, щоб потім забезпечити житлом дитину.

Не хочу віддавати квартиру і дитини їй залишити не можу. Думаю тепер, як правильно вчинити. Зрозуміло, що судові розгляди будуть коштувати чималих грошей. Але я не маю наміру залишати свого хлопчика з людиною, якій його доля байдужа, а потрібні тільки гроші або квартира.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page