fbpx
Історії з життя
Щовечора після роботи Юля і Олег разом гуляли, або йшли в ресторан або в кафе. Чоловікові Юля кожен раз говорила, що на роботі почався складний період, і доводиться постійно затримуватися. Михайло нічого не говорив, а Юля, приходячи додому пізно ввечері, бачила приготовану вечерю, вимитий посуд. У такі хвилини їй ставало соромно

Юля і сама не розуміла, в який період їх з чоловіком спільне життя дало тріщину. Семирічний шлюб майже розвалювався, але це, на жаль, бачила тільки Юля. Михайло приходив ввечері з роботи, приймав душ, вечеряв, дивився телевізор, а після йшов спати.

Ніжності в їх стосунках не було вже досить давно. Та навіть прості розмови були рідкісними. Спільне дозвілля обмежувався тільки переглядом фільму у вихідний день. Таке життя була нестерпним. Адже жінка як квітка! Їй потрібні компліменти і увага, потрібна турбота і ласка!

Юля чахнула з кожним днем, а думки про розлучення все частіше відвідували її голову. Здавалося, навіть п’ятирічна донька не зможе перешкодити розпаду сім’ї.

– Я так більше не можу, – поскаржилася Юля своїй подрузі і, за сумісництвом, колезі Наді.

– Слухай, а ти помічала, як на тебе наш новий менеджер задивляється? – хитро поцікавилася Надя. – Він такий класний! Та й ти йому подобаєшся, це прямо в очі кидається.

Звісно, Юля помічала ці погляди. Олег, що лише нещодавно прийшов в їх фірму, просто не спускав з неї очей, постійно підморгував і махав рукою здалеку, кілька разів запрошував її на каву, але Юля весь час відмовлялася через чоловіка. Хм, може, варто хоча б раз погодитися? Його увага така приємна! Під його поглядом Юля завжди почувалася такою красунею!

Думка про Олега весь день не давала Юлі спокою. Дуже симпатичний, добре складений хлопець. Увага від такого чоловіка тішила Юлине самолюбство. Ну, нічого ж не трапиться, якщо вони один раз підуть в кафе. Тим більше, Юля так давно нікуди не ходила!

На наступний день Юля набралася сміливості і запросила Олега в кафе в суботу, у вихідний день. Той з радістю погодився. Михайлові Юля сказала, що хоче зустрітися з подругами, він не заперечував.

Суботній вечір в компанії приголомшливого чоловіка пролетів непомітно. Юля весь вечір вислуховувала від нього компліменти, вони говорили на різні теми, багато сміялися і навіть кілька разів танцювали повільний танець. Закінчувати зустріч Юлі не хотілося, але довелося. Наступні дні Юля не могла забути цей, треба визнати, найкращий вечір за останні кілька років. Їй хотілося ще чогось подібного, тому вона знову запросила Олега на побачення.

«Побачення?! Ого!»- промайнуло в голові у Юлі, коли вона вперше назвала так їх майбутню зустріч. А як це ще назвати? Юлю тягнуло до нього, він їй подобався. До Михайла такого дівчина не відчувала вже дуже давно. І вся наступний тиждень пролетіла, як уві сні.

Щовечора після роботи Юля і Олег разом гуляли, або йшли в ресторан або в кафе. Чоловікові Юля кожен раз говорила, що на роботі почався складний період, і доводиться постійно затримуватися. Михайло нічого не говорив, а Юля, приходячи додому пізно ввечері, бачила приготовану вечерю, вимитий посуд. У такі хвилини їй ставало соромно, але варто було їй згадати черговий вечір в компанії Олега, і совість замовкала.

Тепер Юлин настрій постійно був на висоті, вона часто ловила себе на посмішці або ж на тому, що наспівує собі під ніс якусь веселу пісню. Чоловік нічого не помічав. Так пролетіли три тижні. У п’ятницю після роботи Юля і Олег як завжди сиділи в кафе, і раптом Олег раптово видав:

– Юль, а давай весь день завтра проведемо разом. У мене вдома. Фільми подивимося, піцу замовимо. Я знаю, що ти цього хочеш.

Юля дуже хотіла. Але що вона могла сказати чоловікові? Субота вихідний день. Списати все на роботу не вийде. Втім, якщо подумати.

– Дорогий, – почала говорити Юля, прийшовши додому. – Розумієш, така справа. Попередні три тижні у мене на роботі був цілковитий завал. Тепер буде легше, але мені потрібно дещо доробити, тому я вирішила вийти завтра на роботу. Ти не заперечуєш?

– Звичайно, ні. Якщо тобі буде легше, то роби так, як вважаєш за потрібне. Генеральне прибирання ми з донькою самі зробимо.

Весь день Юля провела в компанії Олега. Перший же фільм вони закинули на середині, очікувано захопившись одне одним. Все відбувалося приголомшливо, Юля була неймовірно щаслива. Увечері їй довелося піти, але вона зрозуміла, що Олег – її чоловік, з яким їй хочеться бути весь час. Тепер потрібно було придумати, як акуратно повідомити чоловікові про розлучення. Однак придумувати нічого не довелося.

Коли Юля повернулася додому, її чекала порожня квартира. Чоловіка і доньки не було, їх речей теж. Лише коротка записка була прикріплена до холодильника.

«Я з самого початку про все знав і давав тобі вибір. Ти його зробила. Донька поки поживе зі мною у батьків. Влаштовуй своє особисте життя».

Юля не вірячи власним очам похитала головою. В сльозах вона набрала номер Олега.

– Мене чоловік покинув, мені так погано! Ти можеш приїхати? – випалила вона, як тільки Олег взяв слухавку.

– Ні не можу. Та й не хочу, якщо чесно, – відповів Олег і скинув виклик. Юля сповзла на підлогу. Судорожно набрала номер подруги Наді і вивалила на неї свою проблему.

– Так тобі й треба, – несподівано холодно озвалася Надя. – Не розумію, що тебе в Михайлові не влаштовувало. Прекрасний чоловік, а ти тільки й робила, що скаржилася. Заслужила.

– То це ти все розповіла йому? – здивувалася Юля.

– Так, я, – не відпиралася Надя. – І, повір мені, він довго один не залишиться. А ось ти. І мені тебе навіть не шкода. Замість того, щоб сім’ю рятувати, ти гуляла. Ось і залишайся тепер одна.

Юля відкинула від себе телефон. Чоловік пішов, подруга зрадила, Олег отримав все, що хотів, більшого йому не потрібно. Але ж все могло бути інакше, якби Юля хоча б трохи доклала зусиль, щоб повернути увагу чоловіка, а не шукала її на стороні.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page