fbpx

Шпаргалка господині, у якої багатий врожай: 6 крутих секретів

Кожна господиня чи господар мають свої секрети. Без них не обійтись, коли хочеш виростити гарний врожай! Тому ми ділимось з вами 6 нашими улюбленими, пише Мой Милый Дом.

1. Після появи сходів у фазі розвитку 3 – 4 листочків, огірки потрібно обробити наступним складом: У відро води додати 30 крапель йоду, 20 гр господарського мила і 1 л молока. Обприскування таким складом можна проводити через кожні 10 днів.

2. З вечора замочити булку хліба в відрі води, вранці розім’яти хліб, додати маленький пухирець йоду, розвести 1 л рідини в відрі води і побризкати огірки. Рідину можна зберігати в прохолодному місці. Цим розчином обробляти грядки кожні 2 тижні, і до осені і огірки, і бадилля залишаться зеленими.

3. Розвести в відрі води 2 літри молочної сироватки і 150 гр цукру. Обприскати і полити огірки. Після такої обробки на огірках і перці знову утворюються зав’язі, і вони дають плоди.

4. 700-грамову банку цибулиння висипати в 10-літрове відро води і довести до кипіння, зняти з вогню, закрити кришкою і настоювати 12 – 14 годин. Процідити, віджати лушпиння. Розбавити водою: на 1 л настою – 4 л води. Рясно обприскати бадилля огірків і обприскати і полити грунт.

5. Обприскати і полити огірки розчином молочної сироватки: 1 л сироватки на 5 л води.

Читайте також: 6 ПРИЧИН, ЧОМУ ОГІРКИ ВИРОСТАЮТЬ ГАЧКУВАТИМИ І ЩО З ЦИМ РОБИТИ

6. Відрегулювати полив: можливо, огіркам не вистачає води або вода для поливу занадто холодна.

You cannot copy content of this page