fbpx
Історії з життя
Тесть сказав, що якщо я єдиний син, то моя мама і повинна в усьому нам допомагати, адже в старості доведеться за нею доглядати нам, а у них є молодша донька. Може, це і правильно, але мені не подобається ставлення дружини до моєї мами

Коли моя майбутня дружина, сказала, що чекає дитину, ми відразу ж вирішили одружитися. Жити можна було б у моєї мами, але Віка відмовилася, сказала, що не хоче підлаштовуватися під свекруху, і краще ми будемо орендувати квартиру. Моя мама коли це почула, продала свою двокімнатну квартиру, купила дві однокімнатні, собі і нам, в нашій квартирі навіть хороший ремонт зробила, витративши на це всі свої заощадження.

Коли з’явився наш син, мама почала допомагати не тільки з дитиною, а й грошима. Батьки дружини навіть на весілля нічого не дали, зарплати у них маленькі (живуть в районному центрі) і зараз нічим не допомагають. У Вікторії є молодша сестра, вчиться на першому курсі в коледжі і батьки тепер зайняті тільки нею, вирішивши, що старша дочка вже прилаштована.

Одного разу тесть навіть сказав, що якщо я єдиний син, то моя мама і повинна в усьому нам допомагати, адже в старості доведеться за нею доглядати нам, а у них є молодша донька. Може, це і правильно, але мені не подобається ставлення дружини до моєї мами. Постійно споживацьке ставлення. Коли мама приходить до нас, Віка вважає, що вона обов’язково повинна принести сумку продуктів і ще й грошей залишити, адже у нас маленька дитина. Мені соромно перед мамою за таку її поведінку, адже мама і так багато для нас зробила.

У мами є подруга, яка 10 років тому вийшла другий заміж і тепер живе за кордоном. Багато разів вона запрошувала маму приїхати в гості, але кожен раз щось заважало: то тато нездужав і потрібні були гроші на огляди, то моє весілля, кредит за квартиру (щоб купити дві однокімнатні, потрібно було додавати, і мама взяла кредит).

Зараз вона працює на двох роботах, зібрала трохи грошей собі на ремонт квартири, і трохи відкласти на майбутнє, бо на одну пенсію в нашій країні жити важко. А недавно подруга знову її запросила в гості, навіть політ оплатити вирішила, щоб тільки мама приїхала побачитися.

Дізнавшись про це, Віка так обурилася, що мама вирішила витратити гроші на поїздку, коли ми чекаємо другу дитину, що навіть їй це висловила. Я пояснив їй, що мама і так багато для нас зробила, а ми дорослі люди і повинні тепер піклуватися про своїх дітей самі. До речі, на народженні другої дитини наполягала саме дружина.

Я думаю, що їй просто не хочеться виходити на роботу, адже декрет вже закінчується. Вона сподівалася і цього разу на допомогу моєї мами і ні про що не турбується. Зараз у нас з дружиною дуже напружені стосунки, я наполіг, щоб мама поїхала до подруги, і з часу її від’їзду, дружина зі мною не розмовляє, один раз навіть почув, як вона каже синові: «Тато поганий, він нас не любить».

Як після цього жити з нею далі? Якби вона не чекала дитину, напевно, я б розлучився з нею, але зараз це просто неможливо.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page