fbpx
Історії з життя
Тобто, як це «не треба»? Ходила тут, хвостом крутила, «Сергійку те, Сергійку се», а тепер вона нареченого чекає після того, що ми з сином для неї зробили?!

Моєму Сергійкові сорок років виповнилося цьогоріч і найбільшим для нього подарунком я вважаю те, щоб він знайшов собі пару.

– Те, що твоя Галька тебе не варта, я тобі ще казала, коли ви лиш планували одружитися! Маніпулянтка вона була, є і буде!

Слова їй кривого не можна було сказати – одразу губи дрижати починали… Та навіть голос підвищиш аби вона нарешті почула, що їй хочу сказати – одразу сльози.

Це як з такою людиною жити?

Я просила сина не женитися з нею, але він мене не послухав і фактично п’ятнадцять років прожив з цією…
Нічого, нічого, ще прибіжить і перепрошувати буде, але мій син собі знайде гідну дружину! Та у мене купа претенденток на прикметі і то одна краща за другу!

Он донька Марії з сімнадцятої, і красуня, і квартира своя… Чом не дружина хороша? І вітається завжди ще й про здоров’я питає. Або Ніна з поліклініки? Вже добре, коли є блат поза чергою пройти!

Чи Ліда з магазину? Там теж кожного дня є свіженьке в холодильнику і на столі. А вона ж на мого Сергія вже поглядає!

Тому я вже все собі спланувала і вирішила, що почну таки з Маріїної доньки Оксани.

Запросила її на какао з тортом і Сергій якраз з роботи прийшов… Все було просто чудово – і погомоніли гарно, і Оксана, як та квіточка…

Та й побачила, що Сергій на неї оком кидає. Все, рахуйте, з руками і ногами заберуть мого хлопчика. А ота підколодна хай ще попробує знайти собі чоловіка на її характер і двоє дітей!

Тільки я вже з Марією почали мало не свахатися, як в гру вступила Ніна… А далі й Ліда з магазину…

Навперебій мені й знижки в магазині роблять і без черги до лікарів пускають – я просто вся цвіту! От, що значить, виростити сина-красеня!

І треба ж було наднести на моє щастя Надію?

Прийшла, очима кліпає і просить Сергія зі світлом щось зробити, бо вона чайник включила і щось бабахнуло і вже по світлу.

Я й не знала, що сусіди зверху квартиру продали…

А Сергійко мій і побіг, бо ж було на що подивитися на тій Надії.

А вона ж така, й не спинялася! То їй щось прикрутити, то їй щось почепити, то порадити і все до Сергія та все очима кліпає, та вечерею його пригощає…

А Сергій і радий бігати…

Я вже йому кажу, що треба обирати Ніну, бо вона мені он рецепти на ліки безкоштовні вибила, а він вперся, що або Надія, або ніхто…

Чи варто казати, що всі троє жіночок на мене образилося? Ще й рецепт анулювали…

Але ж що не зробиш для любого сина? Я тоді гордість запхала і вже й сама запрошую Надію на вечерю та рецепти страв, які любить Сергійко розказую та фото показую…

Вже пройшло більше місяця і бачу, що син мій вже налаштований рішуче, ввечері поголився, напахтився, одягнувся гарно і до Надії на гору пішов.

Читайте також:  Ми як глянули одна на одну і давай сваритися, з ким же має Василь лишитися. В повітрі літали тарілки, слина, волосся і добірне слівце, а Василь спокійно жував пельмені і бровою не вів

Пройшло кілька хвилин, як чую гам і гук…

Заходить Сергійко з отакенною синявою під оком!

– Чоловік її вернувся…

Я лиш руками сплеснула! Та як такою можна бути? Отак скористатися моїм сином і не сказати, що вона одружена?

Я їй на наступний день все сказала:

– Ти як не думала з сином нічого мати. То ти мені нащо всіх претенденток відвадила? Ти думаєш, мені на одну пенсію легко все купувати?

– Я ж вам казала, що одружена!, – бреше вона, – А ви й слухати не хотіли!

– Махлярка! Щоб ноги твоєї в нас більше не було!

Нічого… Сергійко трохи розвеселиться і таки зверне увагу на інших. Ще буде свято і на моїй вулиці!

Фото Ярослава Романюка.

Автор Ксеня Ропота.

You cannot copy content of this page