fbpx

Три роки тому колишня дружина мого чоловіка забравши дітей, пішла до іншого. Я думала, що нарешті ця жінка залишить нас у спокої. Що ми зажевемо, як і мріяли: тихо і спокійно. Але ж ні. Цієї неділі на мене сюрприз очікував велетенський. І як тепер бути я просто не знаю

Три роки тому колишня дружина мого чоловіка забравши дітей, пішла до іншого. Я думала, що нарешті ця жінка залишить нас у спокої. Що ми зажевемо, як і мріяли: тихо і спокійно. Але ж ні. Цієї неділі на мене сюрприз очікував велетенський. І як тепер бути я просто не знаю.

З Павлом ми вже п’ять років разом. Він одразу, як я прийшла працювати у ту фірму, мені припав до душі. Трішки старший, але дуже такий мужній, гарний і “дорослий”. Він також виділив мене і ми почали зустрічатись.

на той час він ще був одруженим зі своєю Ларисою, хоча шлюбом їхнє життя я б не назвала. Він говорив, а я те добре бачила, бо вона часто в офіс до нас заходила, що тримається все на дітях. Так, Павло був прекрасним татом і його донечки просто королевнами виглядали поряд нього.

Два роки мені довелось чекати би мій чоловік нарешті став вільним. Одного дня це таки сталось – його дружина забравши дітей пішла до свого друга дитинства жити. Говорили, що вони друзі. але ж ми не в дитячому садку, правда. Тут і сліпий побачить. що справа не в дружбі.

Я нарешті видихнула полегко. Ми з Павлом почали жити разом, хоч і не в його квартирі, але він винайняв нам дуже гарні апартаменти. Я з усією любов’ю і стараністю почала облаштовувати наш побут. Робила все, аби він нарешті забув ту Гарису і життя з нею. Хотіла, аби він відчув чого достойний насправді.

Три роки минуло відтоді і тут я стала помічати, що мій чоловік якось змінився. ну по-перше це стало відчутно фінансово, адже останні пів року я не могла собі навіть сумки нормальної придбати. Ну і якось у побуті він став від мене віддалятись. Та й ночувати перестав, посилаючись на постійну зайнятість і відрядження.

А цієї неділі до мене подруга зателефонувала і каже, що от прямо зараз сидить у кафе і скидає фото на якому мій чоловік сидить у тому ж кафе у компанії своєї першої дружин і її дітей. Уявляєте, він завів собі коханку.

Ніяк не можу зрозуміти логіки тієї жінки, чого вона пхається у чужу сім’ю. Її потяг уже давно поїхав, хіба не зрозуміло.

на відверту розмову я Павла поки не викликала, але це четверта ніч, що його немає вдома, та й слухавку він не бере – зайнятий пише.

Може є в когось порада, як мені свою родину захистити від тієї жінки. Може з нею поговорити, повинна ж бути совість у неї чи ні?

15,06,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page