fbpx
Культура
У США масово спалюють продукцію Nike. Що стало причиною

У США люди масово спалюють продукцію Nike після нової рекламної кампанії, обличчям якої став гравець в американський футбол Колін Капернік. Повідомляє Intermarium з посиланням  на Українська правда.

З 2016 року Капернік перестав грати у Національній футбольній лізі. Тоді під час одного з матчів він відмовився встати з колін під гімн США, який звучав на полі.

Читайте також: Свідоцтво досягнень: міністр розновіла про оцінювання першачків

Так футболіст висловив протест проти расової нерівності та несправедливого ставлення в країні. Його підтримали десятки інших гравців.

У вересні 2018 року Nike підписала нову спонсорську угоду з Каперніком. За нею, він стане обличчям нової великої рекламної кампанії, яка присвячена 30-річчю слогану “Just Do It”.

І хоча багато людей підтримали цю угоду, інші оголосили байкот бренду і почали спалювати продукцію Nike.

У соцмережах почали набирати популярність хештеги #BoycottNike і #JustBurnIt. Під ними користувачі стали викладати фото і відео того, як вони рвyть або спалюють продукцію компанії.

Люди пояснюють таку реакцію почуттям патріотизму. На їх думку, Капернік показав неповагу до гімну та прапора, отже, до ветеранів вiйн і американських свобод у цілому.

facebook