fbpx

Українець розповів, що не треба робити, коли їдеш у Америку, і як влаштуватись на солідну роботу

Назар Семчишин вже 7 років живе і працює в США. Чоловік встиг змінити десятки робіт і побувати майже у всіх штатах, пише Gazeta.ua. 

Українець розповів, що не треба робити, коли їдеш у Америку. Зараз Назар живе у Детройті, працює на логістичні компанії, яка займається доставкою товарів по всій Америці.

“В Америку приїжджають працювати найчастіше українці з сіл, які виграли грін-карту, заповнили анкету і потрапили сюди навіть не знаючи мови. Живуть у своїх маленьких українських тусовках, люблять випити, побuтися, часом щось вкpасти. Коли працював на страхову компанію, що займалася оцінюванням речей, які постраждали внаслідок лиха бригада українців списували якусь чужу річ і кpали додому. У такі моменти не хотів казати, що я українець”, – розповів Назар.

Відпочинок американців зосереджений навколо розваг та aлкoгoлю. Вони люблять бари, більярд, боулінги, клуби. Типові американці не подорожують. Знаю багато американців, які ніколи не виїжджали з Детройту чи зі штату Мічиган. Люди не подорожують, – де наpодилися, там і живуть.

Перше, що потрібно зробити по приїзді в США – швидко інтегруватися у суспільство. Вчити мову, культуру, цікавитися американською політикою. Частина наших мігрантів, які живуть у США, дізнаються новини про Америку із українських ЗМІ, мають мало друзів американців. Це не сприяє розвитку і пошукам оптимальної роботи.

Читайте також: До 3000 доларів: українка розповіла, ким найвигідніше працювати у Чехії

Друге – освіта. В основному українці працюють тут чорноробами: прибирання, доглядання, будівництво. Майже два роки я теж робив дах, вікна. Працював на заводі. Добре мати освіту, щоб зустріти свою старість гідно. Бо все життя так чорноробом працювати важко. Потрібно записуватися у коледжі, вивчати щось, здобувати ступені і шукати кращу роботу. Я досі навчаюся, за той час закінчив два коледжі тут. У вересні вступив на мeдичну програму. У майбутньому планую займатися мeдициною.

Третє – збільшувати число друзів. Чим ширше коло твоїх знайомих, тим простіше знайти роботу, квартиру”, – каже Назар Семчишин.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page