fbpx
Світ
Українцю, який зник 30 років тому в Афганістані, допоможуть приїхати на Батьківщину

Українцю, який зник 30 років тому в Афганістані, допоможуть приїхати на Батьківщину. Про це повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, нардеп Сергій Куніцин, пише “Сегодня”.

У березні цього року колишнього радянського військовослужбовця випадково зустріли учасники експедиції. Він розповів їм, що родом – з Волинської області, але рідної мови і свого справжнього імені не пам’ятає.

За даними місцевої спілки ветеранів вдалося з’ясувати, що під час кампанії в Афганістані без вісті пропав тільки один уродженець області – Ігор Бєлокуров

Ймовірно, він потрапив в пoлон без свідомості і зазнав пoбuття, через що втpaтив пам’ять. Для підтвердження особистості у нього взяли матеріал для аналізу ДHК. В Україні живе мама Ігоря – жінка вже не сподівалася побачити сина живим.

Читайте також: “За три тижні дівчинка схудла на 6 кілограм”: на Тернопільщині мати тижнями тримала дитину в підвалі, а сама гуляла

“Коли йому показали відео з мамою, він заплакав і пішов в іншу кімнату і довго не повертався. Працюємо над тим, щоб йому оформили візу. Ніхто не кинув, ми його знайшли, і ми його повернемо на Батьківщину, і мати побачить сина”, – розповів Сергій Куніцин.