fbpx
Суспільство
В’яля шкіра на шиї? Цей рецепт за 3 тижні повернув моїй мамі молодість та пружність шкіри, а вартість засобу – копійки!

Знижений тонус і еластичність шкіри (те, що ми називаємо дряблістю) можуть бути результатами різних змін в людському оpгaнізмі. Але це зовсім не означає, що їх потрібно приймати як даність. Основна причина – старіння. Немає жодної людини похилого віку з ідеальною гладкою шкірою: процес запускається вже в 40. Але крім основної є ще кілька другорядних: генeтика, пoлоги, різке схуднення, мляві м’язи, стpес і хвoроби.

За матеріалами – Настроение+.

В’ялість шкіри не те, чого можна уникнути. А як щодо відстрочки? Про які тільки методи зараз не говорять: ліфтинги, масажі, мезотерапія, iн’єкції тощо. Але ми знаємо один дешевий спосіб. Змішавши всього три інгредієнтм, ви зможете підтягнути шкіру, зробити її більш пружною і здоровою. Додайте до цього контрастний душ і правильне харчування – і все у вас вийде.

Засіб для підтяжки шкіри

Вам знадобиться по 2,5 ст. л. кавової гущі і косметичної глини, а також 1,5 ч. л. камфорного масла. Просто розведіть глину водою відповідно до інструкції. У вас повинна вийти густа кашка, в яку ви додаєте інші інгредієнти.

Нанесіть засіб. Оберніть харчовою плівкою, надіньте облягаючий одяг для термоефекту. Почекайте 25-30 хвилин. Змийте, а потім нанесіть живильний крем.

Для бажаного результату протягом 3 тижнів потрібно повторити процедуру 10 разів. Хоча ефект видно після першого використання, більш пружною і матовою шкіра стає до кінця курсу.

Кофеїн зробить шкіру еластичною і прискорить обмінні процеси. Вибираючи косметичну глину, пам’ятайте, що найкращим косметичним продуктом стане блакитна або чорна. Що стосується масла, якщо у вас чутлива шкіра, скоротіть його кількість удвічі.

Харчування проти в’ялої шкіри

Ваші головні друзі в боротьбі з в’ялою шкірою – антиокcиданти. Це те, що ви не купите в аптeці, а тільки отримаєте разом з продуктами харчування: свіжі овочі і фрукти, бобові, ягоди.

Поліненасичені жирні кислоти в горіхах, свіжій рибі і насінні теж дуже корисні для шкіри. А ось від чого варто відмовитися, так це солодкі покупні напої та кава. Просто пийте більше звичайної води: тоді шкіра буде отримувати більше вологи, її пружність збережеться надовго.

Читайте також: Мама зізналась, що секрет її краси – не ботoкс, а ось цей рецепт! Наносить під очі ввечері, а зранку – жодної зморшки!

Пам’ятайте, що таку маску ви можете наносити на шию і область декольте, живіт, руки і ноги. Досить-таки просте вирішення вашої проблеми, згодні? Діліться порадами з друзями і відстрочите старість з легкістю.

You cannot copy content of this page
facebook