fbpx
Історії з життя
В моєму житті трапилася пригода, яка його перевернула з ніг на голову і ще й усіх між собою пересварила – я знайшла чужі гроші в таксі

Отож, одного дня я зайшла в машину і побачила дуже гарну червону сумочку, було зрозуміло, що хтось її тут забув. Я вже думала, що скажу таксистові, що знайшла пропажу, але далі подумала, що він може не віддати.

Хто його знає? А я людина дуже відповідальна, то я знайду і віддам.

Принесла я сумку додому, розкрила, а там чотири тисячі доларів! Я аж впріла, бо я з такою сумою не те, що не ходила, але й мені на неї збирати ще роки… Окрім грошей була лиш візитівка салону краси і все.

Прийшов чоловік з роботи і я йому розказала, що знайшла гроші.

Він так зрадів!

– Нарешті і на нашій вулиці свято! Купимо тобі куртку і взуття, а мені до машини треба новий акумулятор і колеса! Який же я щасливий, – щебетав чоловік.

– Ні, – сказала я, – Сумку треба віддати, бо то чуже. Тим більше, а якщо ця жінка ці гроші збирала на якесь добре діло? Чи мала на них велику надію, а ми отак на колеса до твоєї машини?

– І на віск для моєї машини, – додав чоловік.

– Ні.

Я пішла готуватися до сну, як мені мама телефонує:

– Доню, що впало – то пропало! Рахуй, що гроші вже твої! А мені так треба грошей, батько тепер без роботи, не звільняють і отак на мінімальній зарплатні тримають. Нам би тисяча доларів зовсім не завадила!

– Мамо, то чуже!

– Не будь така наївна в мене, – гнула своє мама, – Ти бачиш, який час зараз? Треба користати поки те життя є!

Але я вперлася і все. Мама сказала, що то в мене вічно такі заскоки і щастя мені від того не буде.

На наступний день я пішла в той салон краси і за сумочкою впізнали власницю:

– Ой, та вона про цю сумку й забула, – сказала одна дівчина, – у неї таких десятки, а ви б і собі могли її залишити…

Звичайно, що вона бачила мене і те, що моя сумка таки просить кращого. Я вже йшла додому і думала чи не залишити мені все собі, якщо та власниця отак сумками та грішми розкидається.

Але раз вже взялася… Тим більше, що в салоні вже знають…

Зателефонувала я за тим номером, що мені дали і там жінка дуже здивувалася, що хтось знайшовся, що віддає гроші.

Ми домовилися зустрітися і я пішла на зустріч з грошима.

Молода жінка впізнала свою сумку і одразу попрямувала до неї.

– Там було там десь чотири тисячі, я якраз планувала собі деякі процедури зробити, – відповіла жінка, коли я її спитала, яка сума в сумці, – А я вже думала, що загубила. Чоловік, коли побачив, що я переживаю за грошима, то дав мені ще раз так, щоб я собі зробила все якнайкраще! Дякую.

Читайте також: Донька мені таке про зятя розповіла, що я його точно в родину приймати не хочу. Ще треба з чоловіком переговорити, бо він з самого початку був проти нього, але вже як буде. Незручно й перед родиною та знайомими

Дівчина пішла… І її оте «дякую» зовсім не звучало, як «дякую»…

Якось мені було ніяково після такої зустрічі. Я не сподівалася, що все отак обернеться, думала, що хоч дасть якусь суму мені, бо ж я знайшла, тим більше, що у неї тих грошей, як в дружини депутата.

Чоловік. коли дізнався, що грошей вже нема, то зі мною не розмовляє. Мама також, як почула, кому я віддала гроші, то сказала:

– Щиро тобі дякую, доню, от ми вже з татом і курочки поїли та сальцем закусили… Чесність твоя нас нагодувала!

Чому вони так на мене, коли я просто хотіла аби людина повернула свої гроші. На них же не було написано «ми можемо і загубитися, бо нас у неї так багато, що хоч греблю гати».

Я думаю, що вчинила правильно, але…

Фото Ярослава Романюка.

Автор Ксеня Ропота.

You cannot copy content of this page