fbpx
Світ
В Нью-Йорку відбулася масштабна акція на підтримку України

У Нью-Йорку (США) сотні людей взяли участь в акції на підтримку України. Активісти з прапорами, у вишиванках чи одязі з патріотичними принтами та з плакатами пройшли чотири кілометри Бродвеєм, найдовшою вулицею міста, – від Таймс-Сквера до парку Вашингтона.

Про це в неділю, 10 липня, повідомило видання Укрінформ.

Один з організаторів ходи Артур Згуров пояснив, що треба нагадати людям, що війна в Україні не закінчилася. Росія й надалі обстрілює мирні міста та знищує цивільних.

“Війна триває – ми не повинні втомлюватися повторювати це, і всі разом ми повинні зробити все, що від нас залежить, щоб вона закінчилася”, – заявив генеральний консул України в Нью-Йорку Олексій Голубов під час вуличного виступу.

Дипломат додав, що Україна не погодитись на умови агресора, які передбачають обмін територій на перемир’я.

Постійний представник Чеської Республіки при ООН Якуб Кулганек також брав участь у вказаній акції. Він наголосив, що його країна повністю підтримує Україну.

“Тому що йдеться не лише про Україну. Адже українці борються не лише за свою свободу, а й за нас. Тому для Чехії ця підтримка така важлива”, – пояснив Кулганек.

І населення, і політики його країни одностайні щодо цього питання, наголосив дипломат.

“Ми не просто хочемо, щоб Україна перемогла – нам це потрібно. Тому так активно допомагаємо у гуманітарній сфері та постачанні зброї”, – сказав Кулганек.

Фото: Укрінфор..

07/10/2022

You cannot copy content of this page