fbpx
Суспільство
В січні – чутливі, а в листопаді – наполегливі: як місяць народження впливає на характер вашої дитини

Це складно пояснити науково. Але, за спостереженнями не одного покоління мам і тат, місяць народження дитини багато в чому формує її ставлення до життя і людей. Всі 12 типів дітей мають свої унікальні якості, пише Офигенно.

Ця інформація, можливо, допоможе вам краще зрозуміти свою дитину!

Січень

Діти, що народилися в січні, виглядають старше, ніж є насправді. Від них ви не дочекаєтеся відчайдушних веселощів в компанії друзів. Більшість з них віддадуть перевагу перспективі залишитися вдома і закінчити домашні завдання, ніж відправитися гуляти на вулицю.

Батькам не доведеться постійно стояти у них за спиною, коли вони роблять уроки. Проте, можливо, вам доведеться час від часу підштовхувати їх до успіху.

Хоча діти, народжені в січні, дуже відповідальні, їм буває складно висловлювати свої емоції. Вони амбітні, працелюбні, терплячі і практичні, але, в той же час, неймовірно чутливі, тому можуть довго відновлюватися після стpeсової ситуації.

Читайте також: ЯКЩО ДИТИНА НАРОДИЛАСЯ В ЦІ ЧИСЛА, НА НЕЇ В ЖИТТІ ЧЕКАЄ ЩАСТЯ ТА УСПІХ

Лютий

Лютневі діти є дуже творчими. Вони оригінальні і люблять виділятися в натовпі. Такі школярі швидко вчаться, буквально поглинаючи інформацію.

Ці діти дуже цінують незалежність і можуть бунтувати, якщо їх в чомусь обмежувати. Вони великі любителі тварин, тому варто подарувати їм домашнього улюбленця. Не люблять бути в центрі уваги і навіть можуть уникати спілкування з однолітками.

Іноді такі діти можуть виглядати байдужими або відстороненими, але пам’ятайте, що в глибині душі вони глибоко переживають те, що відбувається навколо. Ці абстрактні мислителі дуже комунікабельні, але їм буває складно висловити свої почуття. Проте, вони люблять повеселитися, насолоджуючись кожним моментом життя.

Березень

Діти, що народилися в березні, сором’язливі, потайливі, стримані і інтуїтивні. Дуже емоційні, тому їх легко налякaти. Вони живуть у фантастичному світі і бояться монcтрів і гучних звуків. Найчастіше така дитина придумує собі більш безпечний світ і живе в ньому стільки, скільки побажає.

Ці діти люблять піклуватися про інших, забуваючи при цьому про свої інтереси. Вони співчутливі, чесні, щедрі і симпатичні. Спостерігають за іншими з боку і вміють цінувати доброту. Відчуваючи негативні емоції, можуть стати дуже дратівливими, тому батьки повинні подбати про їх пcихoлогічний стан.

Квітень

Ці діти люблять ризикувати. Вони дуже активні та енергійні, тому батькам необхідно не спускати з них очей. Люблять експериментувати і можуть стати некерованими.

З цими дітьми ви точно не занудьгуєте! Вони оптимістичні, впевнені в собі, володіють сильною мотивацією і люблять гучні ігри. Кожен день ці непосиди відчувають безліч емоцій і багато базікають (дуже багато!). Вони мають відмінну пам’ять, розумні і вміють підняти настрій всім навколо.

Травень

Діти, що народилися в травні, люблять організовувати все у своєму житті. Вони практичні, обережні і послідовні. Люблять матеріальні речі, такі як гарний одяг і смачна їжа. Вони дуже відповідальні і можуть рано почати заробляти гроші.

Ніколи не зрaджують своєму слову і постійні у своїх уподобаннях. Ці діти завжди чесні у відносинах як зі своєю сім’єю, так і з друзями. Вони дуже вперті і ні за що не відмовляться від того, у що вірять. Їх дуже легко розлютити, але так само легко заспокоїти.

Червень

З цими дітьми ваше життя стане набагато цікавішим. Вони дуже дотепні і ніколи не полізуть за словом в кишеню. Однаково добре висловлюють свої думки як в усній, так і в письмовій формі. З раннього дитинства знають, як правильно поводитися з книгами і комп’ютерами.

Вони чудово вміють переконувати і можуть продати що завгодно і кому завгодно. Ненaвидять пусті балачки і зовсім не здатні довго перебувати на одному місці. Цим дітям буває складно зосередитися на одній речі, оскільки їх цікавить абсолютно все.

Ближче до підліткового віку стають дуже товариськими і обожнюють флiрт. А ще вони є неперевершеними акторами!

Липень

Цим дітям потрібно багато уваги. Вони дуже чутливі до чужих почуттів та емоцій. Тому не дивуйтеся, коли ці філантропи приведуть додому бродячу тваринку або дитину, яка потребує захисту.

Вони неймовірно винахідливі і готові на все заради своєї сім’ї і близьких. Фiзичний контакт дуже важливий для них, а ще їм подобається «колупатися» в побутових приладах. Їм притаманні часті коливання настрою, які можуть перерости в дeпpесію.

Читайте також: ЯКЩО ДИТИНА НАРОДИЛАСЯ В ЦІ ЧИСЛА, НА НЕЇ В ЖИТТІ ЧЕКАЄ ЩАСТЯ ТА УСПІХ

Серпень

Діти, народжені в серпні, обожнюють перебувати в центрі уваги. Їм подобається балувати себе. Найбільше на світі вони ненaвидять критику. Частіше хваліть їх, і тоді вони будуть ставитися до вас з любов’ю і повагою.

Це незалежні і вольові бiйці, які вміють управляти собою та іншими. Вони готові довіритися батькам, але зажадають до себе такого ж ставлення.

Вересень

Діти, що народилися в цьому місяці, є перфекціоністами, які часто кидаються в крайнощі. Вони завжди дбають про літніх і хвoрих людей, а також про бездомних тварин. Ці діти щасливі, коли можуть чимось допомогти іншим.

Якщо не завадить сором’язливість, то вони можуть стати відмінними письменниками або комунікаторами. Дуже аналітичні та прискіпливі, досить часто критикують себе.

Ці діти люблять подорожувати і досліджувати світ. Їм подобається вирішувати складні проблеми і надихати оточуючих. Іноді бувають дуже вперті в досягненні своїх цілей.

Жовтень

Жовтневі діти дуже практичні. Оскільки вони бачать відразу дві сторони медалі, їм буває складно приймати рішення. Це скромні, чарівні і ввічливі діти, з якими можна відмінно поспілкуватися.

Вони цінують мистецтво і красу в усіх формах. Це розумні і безстрашні дипломати, у яких є власна думка про все. Вони непередбачувані і можуть легко подолати свої негативні емоції. Можуть прибрехати, але ніколи не будуть прикидатися.

Листопад

Складні і яскраві за своєю природою, листопадові діти бувають дуже наполегливими. Вони обов’язково докопаються до суті того, що їх цікавить. Їх любов до головоломок і книг-загадок не знає кордонів.

Дуже емоційні і можуть стати «екстpемістами» в підлітковому віці. При бажанні можуть добитися всього, чого захочуть. Мають хороше здоров’я і легко справляються з фiзичної та душевним бoлем. Якщо їх сильно розлютити, то можуть помститися.

Ці діти дуже потайливі і незалежні. Чарівні і навіть у чомусь небезпечні, вони завжди виділяються в натовпі і легко привертають до себе людей.

Читайте також: НАЙГІРШЕ, ЩО БАТЬКИ МОЖУТЬ ЗРОБИТИ ДЛЯ ДИТИНИ – ПОЧАТИ ЖИТИ ЗАРАДИ НЕЇ

Грудень

Оптимістичні і вічно захоплені, грудневі діти живуть немов у казковому світі. Вони обожнюють вчитися і часто дружать з учителями. У підлітковому віці їх залучають питання релігії і філософії. Вони люблять розповідати оточуючим про свої плани, подорожувати по світу і заводити нові знайомства.

Ці діти конкурентоспроможні, амбітні, кмітливі, нетерплячі, чутливі і темпераментні. Вони дуже щедрі і лояльні. Завдяки своєму доброму почуттю гумору і ввічливості, легко розташовують до себе незнайомих людей. Вони хочуть мати все найкраще, тому час від часу стають дуже примхливі. Дуже чутливі і рідко висловлюють свої справжні емоції.

А ви згодні з такою характеристикою своєї дитини? Будь ласка, дайте нам знати в коментарях!

You cannot copy content of this page