fbpx
Історії з життя
Він дуже і дуже давно до мене залицяється, а зараз от прямо проходу не дає. Каже, що кохає мене і просить залишити чоловіка. Готовий сам піти і поговорити з ним, аби він мені дав розлучення. Але ж я його навіть і не знаю толком. Кілька разів разом потанцювали. Все!

У мене дуже хороший чоловік. І я дуже його люблю. Близько місяця тому ми не знайшли спільної мови і довго з’ясовували стосунки. Причина, на мій погляд, достатня. Я випадково помітила його в кафе, під час обідньої перерви. Він дуже мило спілкувався з молодою дівчиною. Я б сказала, занадто мило. Природно, я приревнувала. Увечері відбувся неприємна розмова, після якої я подалась з подругою до нічного клуба, грюкнувши дверима.

Я була дуже ображена на чоловіка, тому неабияк погуляла. Ночувала у подруги. Вранці погано пам’ятала вчорашній вечір, а точніше все, що відбувалося після десятої вечора.

З чоловіком ми потім помирилися. Він вибачився за свою поведінку і обіцяв, що буде тримати дистанцію в спілкуванні з співробітницями. Все налагодилося, і я знову знайшла спокій.

Але не надовго. Через тиждень після цієї події до мене почав залицятись колега. Як виявилося, в той нещасливий вечір він приєднався до нас з подругою в клубі. Він розповідає, що тоді в клубі ми не погано й відпочили і він не проти повторити.

Він дуже і дуже давно до мене залицяється, а зараз от прямо проходу не дає. Каже, що кохає мене і просить залишити чоловіка. Готовий сам піти і поговорити з ним, аби він мені дав розлучення.

Дивлюсь на нього і нічого не розумію. Подруга каже, що між нами тоді нічого й не було – кілька танців і все. Ночувала я у неї. Тоді, що він хоче? А якщо і справді піде до чоловіка? Так і до розлучення не далеко а я не уявляю життя без свого Юрика. Я кохаю його, він моя часточка.

Як усе владнати, аби чоловік нічого не дізнався. Він добрий, але принциповий. Мене не пробачить ніколи.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page