fbpx
Історії з життя
Вона пішла з сім’ї заради мене, але почуття минули, і мене обтяжують ці стосунки

Півроку тому я зустрів любов всього свого життя. Вона була такою прекрасною, що підкорила моє серце одним тільки поглядом. І я назавжди тоді запам’ятав її величезні очі і чуттєву посмішку. Її образ не давав мені спокою ні вдень, ні вночі. Вона повністю поглинула всю мою свідомість і підсвідомість. Такого я ще не відчував.

Я з найпершої хвилини нашого спілкування ні секунди не сумнівався в тому, що це жінка буде моєю. Ще жодна красуня не змогла встояти перед чоловічою наполегливістю і покорою. На це я і вирішив її підкупити, щоб сподобатися їй.

Але серед усього цього прекрасного було одна перешкода, яку мені ще не доводилося долати. Вона була одружена і мала двох дітей. Але мої пориви це не змогло зупинити, так як для кохання немає перешкод.

Подальшу мої залицяння вона спочатку намагалася ігнорувати. Але під напором моєї уваги незабаром мені було призначено побачення. Того вечора ми були такі схожі духовно, що час пролетів непомітно. Не встигли озирнутися, як пробила десята вечора. Моя обраниця ввічливо попрощалася і поїхала додому. У цей вечір я зрозумів, що крига скресла.

Наступні два місяці ми зустрічалися, а потім вона переїхала до мене. Так, вона пішла з сім’ї до мене. Я був на сьомому небі від щастя. Тепер моя кохана завжди буде поруч зі мною. І я зможу в будь-який момент її обійняти і поцілувати. Ми обоє стали найріднішими людьми один для одного.

Але з місяць назад я став помічати за собою, що мене страшенно почали дратувати в моїй жінці такі речі, як розкидана косметика, брудна чашка, залишена на ніч на столі і так далі. Навіть не розумію, чому я став звертати на це увагу. Я ж і сам не належу до тих людей, у яких все розкладено по поличках.

Спочатку намагався це ігнорувати. Але в підсумку зрозумів, що справа не в ній, а в мені. Моє ставлення до неї змінилося. Пропав той трепет і запал, які я раніше до неї відчував. Я вже не відчуваю необхідності в її постійній присутності. Мені навіть іноді хочеться залишитися на самоті, як раніше.

Через що так сталося, я не знаю. Але чим довше ми живемо разом, тим сильніше бажання побути на самоті. Але я не можу просто так взяти і виставити людину за двері. Адже вона заради мене пішла з влаштованого життя. Покинула чоловіка і дітей, щоб бути зі мною. А може вся справа в іншому?!

Якщо вона так швидко зважилася на такий крок, то де гарантія, що я особисто не опинюся в такій точно ситуації через деякий час?! Може саме розуміння цих фактів інтуїтивно підводить мене до прийняття рішення про наше розставання?!

Поки нічого їй не говорив. Намагаюся спочатку розібратися в самому собі, а потім вже зважуватися на щось. Але жінка починає вже підозріло на мене дивитися. І так пронизливо дивиться, що я не в змозі витримати цей її погляд і опускаю очі вниз. Вона теж мовчить, але відчуваю, що все почала розуміти.

Не можу і відмовитися від неї, але, в той же час, щось не дає мені радіти з нею, як раніше. Що це таке може бути і як мені вчинити? Невже вона манила мене лише тим, що була недоступна і чужа? Ніколи не думав, що відношуся до того типу чоловіків, які завойовують жінку, і азарт разом з почуттями зникає. Невже вона мені просто набридла?! Що ж мені робити?

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook