fbpx

«Все було, а весілля ще не було» – у львівській лікарні святого Луки одружилася пацієнтка яка вперше побачила своїх доньок і чоловіка

Ігор та Наталя Коваль з Донеччини мають трьох спільних дітей – 4 роки, 3 і чотири місяці. До Львова сім’я з трьома маленькими дітьми потрапили як переселенці: з Донеччини вони втікали від війни. Наталя на той час уже зовсім нічого не бачила.

Після народження другої дитини жінка остаточно втратила зір.

«У мене ще з дитинства був поганий зір. Гірше стало вже після перших пологів. А після останніх я взагалі перестала бачити», – каже Наталя.

Офтальмологи лікарні св. Луки зробили операцію з імплантації штучних кришталиків і жінка вперше змогла побачити своїх донечок і чоловіка.

«Вона мені сказала після операції: ти такий гарний! А я сміюся, ти що мене раніше не бачила? А коли ми їхали в таксі, Наталя по дорозі постійно читала усі вивіски і не могла зупинитись. Я їй кажу: я тобі подарую велику книжку і будеш весь час читати», – розповідає чоловік Наталі Ігор.

Весілля вирішили справити в лікарні, бо ж Ігор одружитися після операції, коли вона буде бачити.

«У нашій лікарні весілля ще не було. І для мене, звичайно, це було приємною несподіванкою. А щодо операції: можливо, для фахівців, які роблять таке щодня, це і не дуже складно. Але для Наталі операція була важливою і, звісно, їй було непросто», – наголосив керівник лікарні св. Луки Василь Трунквальтер.

Церемонія відбулась у парку поруч із хірургічним відділенням, де прооперували Наталю Коваль.

Пара з Донеччини не лише одружилась у Львові, але й хочуть залишитись тут жити. Кажуть, їм тут подобається, а люди доброзичливі та дружні. Наразі подружжя винаймає квартиру, пізніше подумають про власне житло, пише Захід.Нет.

Фото: Захід.Нет.

06/25/2022

You cannot copy content of this page