fbpx
Світ
Виробник літаків Boeing призупинив закупівлю титану у Росії

За словами прессекретаря Boeing, компанія отримує близько третини свого титану з Росії, а решта надходить із США, Японії, Китаю та Казахстану.

“Наші запаси та різноманітність джерел титану забезпечують достатні запаси для виробництва літаків, і ми продовжимо робити правильні кроки для забезпечення довгострокової безперервності”, – сказала вона.

Boeing також закрив свої інженерні бюро у Москві та Києві та припинив відправку запчастин для літаків російським авіакомпаніям.

Проте Boeing відмовився повідомити, що він робитиме зі своїм спільним підприємством з постачальником титану, який очолює колишній колега Путіна з розвідки Сергій Чемезов, пише Економічна правда.

Натомість, компанія вирішила «відкупитися» перед Україною і екстрено виділила 2 млн доларів для підтримки зусиль гуманітарного реагування в країні.

“Пакет допомоги буде спрямовано на організації, які працюють над доставкою їжі, води, одягу, ліків та житла переміщеним українцям – у тому числі тим, хто шукає притулку в сусідніх країнах”, – йдеться у заяві компанії.

Boeing компенсуватиме всі внески співробітників, зроблені на підтримку гуманітарної допомоги Україні, у рамках благодійної програми компанії.

“Конфлікт, що розгортається в Україні, призводить до надзвичайної гуманітарної ситуації, і компанія Boeing вживе заходів, щоб підтримати український народ”, – сказав Дейв Калхун, президент і генеральний директор Boeing.

– 1 млн доларів спрямують для допомоги в роздаванні продуктів харчування, води та гігієнічних засобів, а також грошової допомоги та психосоціальної підтримки постраждалих українців, з особливою увагою до жінок, дітей та людей похилого віку.

– 500 тис дол. виділять Американському Червоному Хресту,

– 250 тис дол. – для допомоги у розподілі ліків, предметів медичного призначення та надання критичної медичної допомоги.

– 250 тис дол. – для організацій, які працюють із вразливими переміщеними особами в Україні та сусідніх країнах.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page