fbpx

Я дуже люблю свого чоловіка, для мене він найкращий. Але є одна невелика обставина, яка змушує мене хвилюватися. Справа в тому, що у нас з чоловіком немає дітей, хоча ми в шлюбі вже 10 років. Слава Богу, що це ніяк не пов’язано зі здоров’ям. Тут у нас все гаразд. Просто мій чоловік не поспішає з дитиною. Він вважає, що ми повинні стати на ноги – купити власне житло, відкласти грошей, знайти хорошу і стабільну роботу. Загалом, чоловік хоче перестрахуватися і бути впевненим в тому, що ми «потягнемо» дітей

Я дуже люблю свого чоловіка, для мене він найкращий. Але є одна невелика обставина, яка змушує мене хвилюватися. Справа в тому, що у нас з чоловіком немає дітей, хоча ми в шлюбі вже 10 років. Слава Богу, що це ніяк не пов’язано зі здоров’ям. Тут у нас все гаразд. Просто мій чоловік не поспішає з дитиною. Він вважає, що ми повинні стати на ноги – купити власне житло, відкласти грошей, знайти хорошу і стабільну роботу. Загалом, чоловік хоче перестрахуватися і бути впевненим в тому, що ми «потягнемо» дітей.

Мій чоловік хоче бути готовим до всього, що може нас чекати. Я ж вважаю, що якщо готуватися на всі випадки життя, то коли ж буде те життя? Адже у нас постійно виникають якісь неприємності, і «відповідний» час може не настати ніколи. Так що ж тепер, не мати зовсім дитини? Невже у всіх пар, які мають дітей, немає ніяких негараздів?

Так, я розумію, що дитина – це великі витрати. Але ми ж заробляємо не гірше за інших. Невже, не зможемо впоратися? А квартира, так це справа наживна. Деякі все життя живуть в гуртожитках і абсолютно щасливі. Для мене важливіше стосунки в родині, і щоб вона була повноцінною. Я дуже-дуже хочу малюка! І як можна швидше.

Тим більше, що я не молодію, а роки минають. Мій чоловік просто не розуміє цього. Коли ж мені стати матір’ю – в 40? А якщо ми зможемо «дозволити» собі дитину, коли мені буде 50 років? Скільки ще чекати того самого моменту? Чи настане він взагалі? Та й взагалі, що це за родина без дітей? Заради кого тоді жити, працювати і намагатися ставати краще?

Є ще один момент, який не дає мені спокою. Я боюся, що час пройде, момент буде упущений і мій чоловік покине мене. Я буду вже у віці, а молодих дівчат повно. Адже його нічого не зможе утримати поруч зі мною. Що, якщо він знайде собі іншу жінку? Ту, яка клац, і порадує його нащадком? Раптом я в підсумку залишуся одна, без чоловіка і дітей? Заради чого тоді будуть всі ці поступки? Всі ці думки просто зводять мене з розуму! Я навіть сон втратила через переживання! Просто не можу зібратися, все валиться з рук!

Я так його люблю і мрію подарувати йому малюка. Я уві сні бачу, як гуляю по вулиці з коляскою. Мені життєво необхідно стати мамою. Ну як він цього не розуміє?

Як мені бути?  Якими аргументами переконати його? Благати його або піти на хитрість? А що, якщо він буде проти? Що, якщо він просто не хоче дитину від мене? Може причина не у фінансовій стабільності? Допоможіть порадою, дуже прошу!

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page