fbpx

Я дуже полюбляю дарувати подарунки. Для мене немає кращого, як бачити радість в очах дорогих мені людей, коли вони бачать, що саме я їм піднесла. ніколи не беру дешеві речі. Десь зекономлю на собі, але подарунок обов’язково буде гарним, доречним і якісним. А це у мене був ювілей і тепер я не знаю, що й думати

Я дуже полюбляю дарувати подарунки. Для мене немає кращого, як бачити радість в очах дорогих мені людей, коли вони бачать, що саме я їм піднесла. ніколи не беру дешеві речі. Десь зекономлю на собі, але подарунок обов’язково буде гарним, доречним і якісним. А це у мене був ювілей і тепер я не знаю, що й думати.

Я з дитинства полюбляла процес вибору подарунка. Могла тижнями обдумувати, запитувати натяками у людини що вона б бажала, чи що їй потрібно, а потім цю річ. але в тисячі разів кращу придбати. Навіть гроші свої із колядок на себе не витрачала, усе до копійки ішло на подарунки рідним. Хоча там копійки були. але все ж.

Колегам. рідним і знайомим я дарую знакові. пам’ятні речі. Не банальні праски і парасольки, а щось таке, щоб аж ах!

наприклад, подруга моя постійно слухала в авто одну і ту ж пісню. Коли в неї були іменини я подарувала їй квиток на концерт того виконавця. Вона тоді мені з рік дякувала, адже уже й забула як то класно сходити кудись. У неї діток двоє і вона усю себе їм присвятила.

А інша подруга дуже гарні торти пекла. Здавалось, усе в неї необхідне було, але я узяла і подарувала їй сертифікат на курси у відомого кондитера. Її там помітили і нині вона працює в одному із кращих ресторанів столиці. Їздить на конкурси кулінарні якісь.

Коли я кликала гостей на свій ювілей, то просто хотіла зі своїми друзями розділити радість свята. не сподівалась я на якісь захмарні дарунки, чи щось подібне.

Однак, коли всі запрошені мені просто конверти із грошима принесли, я чомусь мало не заплакала.

Що це було таке? Що вони хотіли цим сказати?

Можливо то я не правильно роблю і нині оті конверти в ціні, а я вище стріхи стрибаю.

Тепер не знаю. як мені й бути. Мене образили, чи я чогось не розумію?

Головна картинка ілюстративна.

26,04,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page