fbpx

Я нею користуюсь, коли вона нікому не потрібна: Гаврилюк розповів, чому їздить на машині, яку мав передати в АTО(відео)

Народний депутат Михайло Гаврилюк дійсно користується автомобілем волонтерської організації. Про це він розповів кореспонденту ТСН, який зустрів депутата біля машини.

Щоправда, відповідав на запитання про машину депутат неохоче.

“Навіщо вам це знати? Скоро старі станете, якщо все будете знати”, – сказав нардеп спочатку.

Втім пізніше пояснив, що на цьому авті волонтери збирають провізію для АTО, яку згодом переправляють бійцям вже вантажним транспортом. А сам Гаврилюк запевняє, що користується машиною тільки тоді, коли в ній немає нагальної необхідності.

Читайте також: “Щоб ніхто не побачив, ховає авто на закритій парковці”: козака Гаврилюка підловили на автомобілі, який мали передати в АТО (відео)

“Ця машина в нас є для того, щоб можна було поїхати до будинків до людей – хто дає картопельки, хто грушки. Усю провізію, яка йде до наших АTОвців, щоб ми не їхали “Газелькою”, щоб ми не їхали “Фольксвагеном”. У нас є спеціальна волонтерська машина, якою ми збираємо провізію у “Газельку” і веземо в зону АTО. На сьогодні-завтра-післязавтра вона потрібна не буде. Я нею користуюсь, коли вона нікому не потрібна. Вона числиться на батальйоні, в якому я раніше служив. На мені вона не числиться. Якщо я на ній два-три рази проїхався, нічого страшного немає”, – прокоментував Гаврилюк.

Раніше журналіст Василь Крутчак опублікував інформацію, що Михайло Гаврилюк нібито їздить на машині, яку мали передати в зону АТО. І користується нею вже протягом двох років.

You cannot copy content of this page