fbpx

Я вчора спеціально за шторкою з телефоном стояла, аби сину докази показати. Не віриш мені, так сам поглянь, що мама просто так не говорить. Однак він навіть не поглянув, ще й вибачитись мене перед невісткою попросив. Я вибачатись? Але за що?

Я вчора спеціально за шторкою з телефоном стояла, аби сину докази показати. Не віриш мені, так сам поглянь, що мама просто так не говорить. Однак він навіть не поглянув, ще й вибачитись мене перед невісткою попросив. Я вибачатись? Але за що?

Останнім часом не можу зрозуміти свого сина. Його жінка явно в гречку стрибає, але він не хоче цього бачити.

Він повертається із роботи дуже пізно а я сиджу вдома. І вже кілька тижнів спостерігаю, як мою невісточку підвозить додому якийсь чоловік на дорогій машині. Я вже кілька разів із нею на цю тему говорила, але вона відмовчується. Ні слова мені не каже, лиш іде в свою кіимнату, а мені потім син за те, що його дружину зачепила, вимовляє. Як дитину малу виховує.

І ось учора знову невістка приїхала автомобілем все того ж чоловіка. Але вийшла не відразу, а деякий час сиділа ще в салоні. Я ж часу не гаяла ввімкнула камеру і все відзняла. Якщо син не вірить словам. то хай сам погляне, що стеля у нас пошкрябана не від років, від ріг.

Коли вона зайшла до квартири, то я одразу ж їй сказала, що все бачила і тепер докази маю. Адже вона заміжня жінка. А та знову знизала плечима і пішла в свою кімнату спокійно.

Сусіди вже давно пліткують із цього приводу, я ж знаю, все відчуваю. Намагаюся розплющити очі синові. Але невістка постійно налаштовує його проти мене. Ось і вчора ввечері, коли син повернувся після роботи, то відразу почав дорікати мені в тому, що я його кохану образила. І вона навіть вечеряти не вийшла.

Тоді я сказала, що її поведінку вже обговорюють сусіди. Намагалась йому показати те відео, але, син відповів, що це лише плітки. Нічого поганого у тому, що її підвозить колега, він не бачить. Сказав, що повністю довіряє своїй дружині і я маю прийняти це інакше вони дуже попросять мене підшукати інше житло. Також син наполіг на тому, щоб я негайно попросила у невістки вибачення.

Я поговорила із сусідками невістки. Всі вони мені підтвердили, що жоден колега просто не буде щодня підвозити колегу додому. Навіть, якщо і йому по дорозі. До того ж він її під самий під’їзд підвозить. А міг би просто на зупинці висаджувати.

Сьогодні так узагалі прямо я не знаю. Отой чоловік до нас у квартиру прийшов, а син мій ще й так люб’язно з ним розмовляв. Сиділи на кухні всі разом якийсь там проект спільний обговорювали.

Ось тепер я не знаю, що робити. Може справді не втручатися? А то у випадку чого справді залишуся крайньою. Але ж вона крутить ним, як хоче. Він зовсім втратив голову і бачить очевидних речей. Такими темпами невістка йому скоро й зовсім на голову сяде.

Але як можна бути таким наївним? Ось скажіть, який чоловік повірить у те, що його дружину майже місяць під будинок підвозить колега по роботі. До того ж, по годині обговорює з нею в салоні автомобіля робочі справи? Хіба цього робочого часу мало? Але мій син у це вірить.

От як мені бути. Так дитину свою шкода, а як допомогти?

10,06,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page